Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szoktak exek valóban hátsószán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak exek valóban hátsószándék nélkül, barátkozást kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy szépen váltunk el. Megcsalt. Azóta együtt vannak.

Már a 3. kamuprofilja jön szembe velem a közösségi médián, nem győzöm őket tiltogatni. Nem jelöl be, gondolom csak leskelődni akar, bár nemigen van mit.

Pár hete azt mondta, jóban akar lenni. Letiltottam a számát is, de felbukkant új számról megint.

Én már nem érzek sértettséget, feldolgoztam a történteket. De ennek ellenére sem gondolom, hogy exekkel barátkozni kellene. Úgy gondolom, ha a kapcsolat alatt nem működtünk, tehát nem tartott igényt már az egyik a másik társaságára, akkor szakítás után sem kellene.


2021. márc. 4. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy felvedd vele a kapcsolatot! Aminek a végére egyszer pontot tettél,azt kár bárhogy is újra kezdeni.(tapasztalat) plusz aki megaláz miért is akar a barátom lenni? Mit tenne hozzá az életedhez? Negatívitást...😃
2021. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

ilyen formában biztos, hogy nem.

én volt, hogy igyekeztem baráti jellegű viszonyt fenntartani az exszel (ráadásul én voltam az, aki szakított), de az teljesen más volt. a szakítás annyit jelent, hogy párként valamiért nem tudunk közösen működni, de ettől még mint embert, kedveltem, illetve nem mentek annyira jól a dolgai a szakítás idején, és emiatt is aggódtam, tényleg őszintén kívántam neki, hogy forduljanak jobbra a dolgai.

2021. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra szavazok, hogy nem kell vele felvenni a kapcsolatot.

Időről időre engem is felkeres 1-1 exem. Az egyik ilyen alkalommal néztem is nagyot. Mondtam magamnak na biztos nincs már meg a nője és kanos. Hát nem tévedtem😅.

2021. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondolom. :D

Mondanám, hogy mint ember, érdekelne, mi van vele, de már ez az érzés is elmúlt, hiszen átvert engem.

Szóval nemigazán szeretnék vele pajtizni, igazából szerencsére van elég barátom, áruló meg nem kell az életembe. :D

2021. márc. 4. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem képzelte azt hogy majd haverkodunk, igen.

Nálunk a szakítás úgy történt, hogy már nem szeretett, de szakítani töketlen volt, úgyhogy bántott, elhanyagolt, sokszor sírtam a velem szembeni viselkedése miatt. Szerettem, de aztán betelt a pohár és kimondtam én hogy ennyi volt.

Amikor valamivel később összefutottunk vagy ő családtagommal vígan odajött dumcsizni. A szakítás utáni első ilyen sajnos sokk volt és nem mondtam neki, de ha még egyszer megkörnyékez tuti elküldöm egy "szép helyre". 😁


A te esetedben viszont szerintem nem erről van szó. Kamuprofilok..? Ne állj le vele.

2021. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tiltottad le a számát a telefonodban, akkor meg fog jelenni neked is. Nem feltétlenül azért van valakinek kamu profilja, mert csajozni vagy csalni akar. Nekem pl. azért van több profilom is, mert nem akarom, hogy mások nézegessenek, én sem nézegetek másokat, de néha meg kell adni valamihez a profilodat, mert úgy könnyebb regisztrálni. Ilyenkor az okos telefonok jelzik, hogy ennek vagy annak van már wats appja vagy valamilyen más applikációja, ahol "beszélhettek".

Nem kell feltétlenül valami hátsó szándékot feltételezni. Ha rád ír, vagy bejelöl akkor pedig letilthatod, de addig csak lehet véletlenszerű is az egész.

2021. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1 kamuprofilja tuti van, azt már hónapokkal ezelőtt tiltottam.

Volt 1 külföldi nevű ember az engedélykéréseim között, aki magyrul írt és barátkozni akart... :D

Ma meg az ismerősök ajánlásában dobott fel egy ,,új felhasználó"-t, ami elég gyanús, hogy ő, mivel megint a saját nevén fut, csak néhány betűt kihagyott a vezetéknevéből.. 0 kép, 0 ismerős, 0 információ.

Szóval elég gyanús nekem. Főleg, hogy a telefonszáma is új, amin keresett legutóbb. Nem értem.

2021. márc. 4. 13:18
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os, a kamu profilokat FB-re értettem, nem whatsappra, viberre és társaira.
2021. márc. 4. 13:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is Facebookra értettem. Én pont most cseréltem le az egyik ilyen profilomat igazira, és meg is jelent másoknál, mert a szám a régi, de ha kicserélem a szimkártyát, azt is fogja jelezni a névjegyzékben szereplőknek.
2021. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, viszont neki régebben sem volt + fiókja, meg szerintem erre a célra elegendő 1db fiók. Neki ez már nem az első, szóval nem hinném, hogy e célból csináltak őket.
2021. márc. 4. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!