Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szoktak exek valóban hátsószán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak exek valóban hátsószándék nélkül, barátkozást kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy szépen váltunk el. Megcsalt. Azóta együtt vannak.

Már a 3. kamuprofilja jön szembe velem a közösségi médián, nem győzöm őket tiltogatni. Nem jelöl be, gondolom csak leskelődni akar, bár nemigen van mit.

Pár hete azt mondta, jóban akar lenni. Letiltottam a számát is, de felbukkant új számról megint.

Én már nem érzek sértettséget, feldolgoztam a történteket. De ennek ellenére sem gondolom, hogy exekkel barátkozni kellene. Úgy gondolom, ha a kapcsolat alatt nem működtünk, tehát nem tartott igényt már az egyik a másik társaságára, akkor szakítás után sem kellene.


2021. márc. 4. 10:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%
Én minden exemmel próbálkoztam. Volt aki nem volt elég érett, vagy erős hozzá. De nem szoros barátságot, csak hogy tudjam mi van vele nagajából, pl évente megkeresni.
2021. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges exszel normális, már-már baráti voszonyt fenntartani, de baromi rikta, és messze nem kötelező. Mi egyik exemmel jóban maradtunk, nem volt megcsalás, sem megalázás, csak egyszerűen nem működtünk, mint pár. Épp ezért nem is voltunk együtt sokáig. De így is jó pár év telt el, mire jóban lettünk.

A ti esetetekben biztos nem barátkoznék az exszel, ha ezt nem tartja tiszteletben, akkor nem is alkalmas normális, haveri kapcsolatnak sem. Igazából csak ignorálni tudod, előbb vagy utóbb megunja,te pedig nem pazarolsz rá felesleges energiát.

2021. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!