Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért fáj ennyire a szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire a szakítás, akkor is ha én kezdeményeztem?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel, most nem részletezném, hogy miért.

Én szakítottam vele és rá 3 hónappal elkezdett fájni a dolog. Pedig tudtam, hogy kihasznált meg minden és, hogy ez volt a jó lépés és ennek ellenére valamiért mégis fáj. Ez azért van mert egyedül vagyok és nem találtam még másik kapcsolatot? Vagy miért lett ilyen rossz érzés ez nekem?


2021. márc. 17. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak általában (pláne, hogy te szakítottal) később élik meg a kapcsolat meggyászolását. Először van egy fellélegzés, pláne ha nem működött már joideje a dolog, majd jön a felismerés, hogy ez mennyire egy véges dolog és döntés. Nincs veled semmi baj, ez teljesen normális reakció. Közhely ugyan, de az idő majd segít.
2021. márc. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van. Férfiaknak általában később üt be ez az egész.

Bár, ha kihasznált és bántott, akkor szerintem nem kellene, hogy hiányozzon. Inkább akkor gyakori ez a forgatókönyv, ha valaki átgondolatlanul szakít olyan dolog miatt, amin lehetett volna javítani és rájön, mit veszített.

Esetedben ez nem így van. Maradj erős és ne keresd meg, ez fontos.

2021. márc. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is szakítottam már úgy, hogy szerettem a másikat, és hónapokig még sírtam miatta, de meg kellett lépnem a dolgot, mert együtt már nem működtünk jól, csak a sérelmeket gyűjtöttük a végén.

Szerintem még szereted valamennyire, vagy hiányoznak azok a dolgok amik jók voltak benne. De idővel minden elhalványodik.

2021. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baj, adj neki 2 hetet es mar le is lesz szarva.
2021. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!