Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Igaz az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Igaz az, hogy csak akkor kezdeményeztek szakitast, ha van már más nő a dologban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2020. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pizso ***** válasza:
73%
Nem
2020. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Pont a nőkre jellemző, hogy akkor dobbantanak, ha van hová / van valaki.
2020. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem, én is inkább azt vettem észre h a nőknel megy ez így h akkor kezdik leepiteni az épp aktuális kapcsolatot ha van más. Én akkor szakítok ha már a kötél szakad és menthetetlen a dolog.
2020. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Nem!


Nem mondom, hogy nincs ilyen férfi, de alapjában véve ezt a "liánozás" nevű technkát a nők futtatják inkább a környezetemben (tudod, amikor az egyik khm... mondjuk úgy liánt addig nem engedi, amíg a másikat jó erősen meg nem ragadta).



Az ismerős férfiak többsége a szakítás után valamennyi időt egyedül volt (már ha ő szakított), a nők szinte kivétel nélkül "én nem csaltam meg", de 2 nap múlva már az új pasas oldalán mutatkoztak.

2020. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Ez fordítva szokott lenni.
2020. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Ez inkább a nőkre jellemző.


Egy nőnek ha olyan, mindig vannak hódolói, férfiak akik próbálkoznak nála. Egy férfinál ez sokkal ritkább, hogy kapcsolatban van és tudna mondani most rögtön több nőt is, aki amúgy összejönne vele akár másnap is. Ellenben a nőknél ez a típus sokkal gyakoribb.

2020. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó igazából hülye kérdés volt. Csak latom, hogy a ti tapasztalatotok ellentétes. Csak sok helyen olvastam, hogy ha a valaki szakít, mert már nem úgy érez, és kiderül, hogy van másik csaj.

De gondolom van, aki tényleg őszinte és szakit mindenfele harmadik nélkül, meg van, aki tényleg már kifelé kacsingat. De akkor ettől fuggetlenul nem befolyásolja, hogy no vagy férfi az illető.

2020. ápr. 24. 12:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Férfiakban több ilyen van, de hogy csak akkor szakítanak minden esetben, ha van más, az nem igaz.
2020. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akk szakitok ha elegem van, nem tesz boldoggá.
2020. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!