Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Igaz az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Igaz az, hogy csak akkor kezdeményeztek szakitast, ha van már más nő a dologban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Nos, semmire nem mondhatjuk hogy a nemekre jellemző, de én azt látom, hogy sok nő szakít vagy válik és marad egyedül, kapcsolat nélkül, míg az általam ismert összes férfi aki elvált, költözött egyből a másik macához.

Na, de persze nekem van annyi eszem, hogy a saját kis tapasztalataimból nem vonok le általános érvényű következtetéseket.

2020. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem. És ez tényleg inkább a nőkre jellemzőbb, hiába szórja meg a szokásos női lepontozó csapat ezeket a hozzászólásokat. Nem véletlen, hogy ennyien, egymástól függetlenül írták ugyanazt.

A férfiak sokszor megunják azt, ha a másik nem izgatja őket szexuálisan vagy a nyakukra telepszik. Ilyenkor jön a férfi egó a függetlenségével és szakít. Nőknél sokszor még ott van, hogy de ők szerelmesek, kell az érzelmi biztonság és hasonlók. Szóval, ők többször várnak arra, hogy legyen képben valaki, aki ezt egyből nyújtani tudja cserénél.

2020. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se még szakítottam azért, mert más nő jött a képbe.


A "liánozás" viszont szerintem mindkét nemnél megfigyelhető, de inkább az adott ember személyiségétől függ. Ismerek ilyet férfiban és nőben is (egyet-egyet), de szerintem nem gyakori jelenség.

Az adhat félreértésre okot, hogy a nők hamarabb találnak másik párt, a férfiak (pláne egy hosszabb kapcsolat után) pedig hajlamosabbak kiélvezni a szabadságot, így gyakran látni azt, hogy szakítás után X hónappal a nő már másik hapsival van, a férfi meg még szingli. Emiatt vonják le szerintem tévesen azt a következtetést, hogy a nők hajlamosabbak a liánozásra...


32F

2020. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10es jól írja. Szakítottam mert, kapcsolatunk nem haladt előre. Rossz volt a szex. Mérgező volt a kapcsolat.

Van úgy,hogy a kapcsolatban az idő múltával mindkét vagy egyik fél jelentősen megváltozik,az irány ellentétes. Pl itteni kérdések 1% a "x éve járunk,az elején megbeszéltük nem kell gyerek,most akar gyereket,de én nem"

Akit megcsalnak az is szakít neeeem??

2020. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!