Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eddig hány szakításon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig hány szakításon vagy túl és mi volt az oka? Te vagy a párod kezdeményezte általában a szakítást?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, légyszi.
2023. júl. 12. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Rengetegen. Válogatós vagyok és talán túl idealista. De boldogabb vagyok egyedül, mint egy számomra nem tökéletes kapcsolatban.

27N

2023. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Egy szakításom volt, utána már csaj szexkapcsolatokba bocsátkoztam, így azoknak a vége nem számít szakításnak.


Én kezdeményeztem a szakítást, de az exem maximálisan egyetértett.


22N

2023. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

3: Elsőnél én szakítottam (mert képbe került a második), másodiknál velem szakítottak (nagyon problémás volt és mikor elkezdtem kiállni magamért inkább dobott), harmadikkal én szakítottam (nem működött, nem is láttam vele a közös jövőt). Mindegyik hosszú kapcsolat volt, 4-5 éves. Másfél éve vagyok egyedül, néha jó, néha nem. De majd jön a szerelem ha jönnie kell.

34N

2023. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

*Rib.anc mód on*


6 szakításon vagyok túl.


1.: Én kezdeményeztem, mert teljesen elvette az önbizalmamat, teljesen ellentétek voltunk, csak tiniként ezzel nem törődtünk, azt hitte, ő a világ legokosabb embere és mindenki más hülye.


2.: Ő szakított, sokszor hazudott nekem, én próbáltam megoldani, de ő azt mondta, hogy úgysem tudja megállni a hazudozást, úgyhogy szakítsunk most. Aztán persze később kiderült, hogy ez is csak egy hazugság volt és összejött a "nem kell miatta aggódni" lány barijával :D


3.: Vegyes, először én szakítottam, mert nagyon sokat veszekedtünk, csúnyán beszélt velem, a bulika meg a haverok fontosabbak voltak, mint én, velem nem szeretett se beszélni se találkozni. Aztán még aznap kérte, hogy oldjuk meg inkább valahogy. Kapott egy utolsó esélyt, 3 nap múlva ő szakított, gondolom ő akarta inkább kimondani.


4.: Ő szakított, mert nem szerelmes belém, meg viccből beszóltam neki és komolyan vette.


5.: Ő szakított, mert én már szexelni akartam vele, az anyja szerint meg ez csak a házasságba való, az anyját választotta, de azt kamuzta, hogy nem szeret, csak muszájból mondta.


6.: Én szakítottam, mert megcsalt az exével.


*Rib.anc mód off*

2023. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Uhh 4-es, neked aztán kijutott a jóból... Találtál azóta normálisat?
2023. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen, 2 éve van párom :)
2023. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szuper az a lényeg :)
2023. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

4


Mindez miért is nevezendő rib.anc módnak?

2023. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát sokak szerint akinek 2nél több pasija volt az ócska ribi
2023. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20 eves korom elott elegge infantilis es felszines voltam, tobbnyire velem szakitottak. Utana szinte teljes fordulat, keson ero tipus vagyok, es onnantol mar inkabb en voltam az, aki elengedte a dolgokat, ha nem mukodott. Persze az a bizonyos lec is folyamatosan emelkedett, egyre jobban megismertem onmagam es az igenyeim, es egyre jobban tudtam azt is, hogy mit keresek, es mit nem, miben erdemes kompromisszumra jutni, es miben nem engedek. Mukodik.
2023. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!