Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az én hibámból szakítottunk ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibámból szakítottunk , amit nagyon bánok, helyre lehetne ezt hozni ?

Figyelt kérdés

Tavaly ismerkedtünk meg, aztán oda költöztem hozzá Győrbe , mert én vidéki vagyok , másként nem tudtuk megoldani ! Munkahelyem nem volt , csak home Office , ő is így dolgozik, nem voltak ott barátaim senkit nem ismerek, rengeteg dolgozott a barátom,sehova nem jártunk, semmit nem csináltunk csak otthon ültünk és én a hátát néztem amíg ő kora reggeltől néha másnap reggelig dolgozott !

Sokat csesztettem , néha nem kedvesen , és elege lett, szakított velem !

Belátom a hibáim, igyekszem ezen változtatni , lehetne esély még hogy újra kezdjük ? azt mondta minden hibám ellenére értékes vagyok és szeret , és nem szeretne örökre elveszíteni de a kapcsolat nem megy !

Adják időt amíg magamon dolgozom és próbálkozzak majd ?

Szeretem öt , de egyszerűen társasági ember vagyok , nekem nem megy az otthon ülés ! Nincsenek nagy vágyaim,néha moziba menni, néha sétálni menni ne csak mint egy 80 éves feleség otthon ülni a tv előtt 😞


2023. ápr. 7. 08:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan miért akarod te folytatni ezt a kapcsolatot? Egész hátralévő életedben a pasid hátát akarod nézni, miközben meg sem mukkanhatsz? Komolyan olyan társat akarsz, aki rajtad vezeti le a munkahelyi stresszt?
2023. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

12: én írtam ki ezt a kérdést!


Kedves kérdező , szinte ugyanebben a helyzetben vagyok !

Hagyd most őt, le fog nyugodni és majd akkor beszélj vele , most az a legtöbb amit tehetsz ! Látnia kell, hogy ha azt kéri hagyd és ne írj neki, akkor ne tedd !

Én is ezt teszem most , nekem is kell az idő ,át kell gondolnom és értékelni a dolgokat ! Előbb magunkat kell rendbe tenni !

Hogy ez segíteni fog-e azt nem tudom, egy biztos : ha nem, akkor nem őket szánta nekünk a sors !

Kitartás , nagyon nehéz de szakítani akartak, most pont nem rólunk akarnak hallani !

Ha hiány lesz, akkor úgyis keres , ha nem, akkor veszett kutya minden !

Engem most ez segít túlélni , pedig szívem szerint írogatnék és hivogatnám !

2023. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
10: ugye nem gondolod komolyan , amit írtál ?🙃
2023. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Aha, hát azért ne ostorozd magad, mert ő azt akarja elhiteti, hogy te vagy a hibás. Szerinted normális az amit csinál? Nem érdemelsz jobbat, aki figyel rád, szeret és megbecsül? Dehogynem! És nem érdemes olyan pali miatt keseregni aki még ráadásul veled akarja elhitetni, hogy ha nem tudod elviselni az ő munkaalkoholizmusát, az a te gyengeséged. Ez egy suttyó.
2023. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!