Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az én hibámból szakítottunk ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibámból szakítottunk , amit nagyon bánok, helyre lehetne ezt hozni ?

Figyelt kérdés

Tavaly ismerkedtünk meg, aztán oda költöztem hozzá Győrbe , mert én vidéki vagyok , másként nem tudtuk megoldani ! Munkahelyem nem volt , csak home Office , ő is így dolgozik, nem voltak ott barátaim senkit nem ismerek, rengeteg dolgozott a barátom,sehova nem jártunk, semmit nem csináltunk csak otthon ültünk és én a hátát néztem amíg ő kora reggeltől néha másnap reggelig dolgozott !

Sokat csesztettem , néha nem kedvesen , és elege lett, szakított velem !

Belátom a hibáim, igyekszem ezen változtatni , lehetne esély még hogy újra kezdjük ? azt mondta minden hibám ellenére értékes vagyok és szeret , és nem szeretne örökre elveszíteni de a kapcsolat nem megy !

Adják időt amíg magamon dolgozom és próbálkozzak majd ?

Szeretem öt , de egyszerűen társasági ember vagyok , nekem nem megy az otthon ülés ! Nincsenek nagy vágyaim,néha moziba menni, néha sétálni menni ne csak mint egy 80 éves feleség otthon ülni a tv előtt 😞


2023. ápr. 7. 08:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Vegyél erőt magadon és változz!

Ha szereted akkor menni fog.

Valamint ő is engedhetne egy kicsit.

2023. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, neked is olyan munkahely kell, ahol társaságban vagy. Győrben biztos találsz munkát. Nincs jó hatással az emberekre a home office. Úgyhogy szedd össze magad, keress munkát, járj emberek közé. Nincs még ez veszve, csak meg kell tenni a változás felé a lépéseket. Hátha idővel neki is kevesebb munkája lesz és el tudtok menni pogramora is, jön a nyár.
2023. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, lett volna munka május 1-től de mivel eljöttem onnan , mert elküldött így nem tudom mehetek/e oda dolgozni !

Mert tudom ez a megoldás

Én ilyen ember vagyok , ő pedig munkamániás !

De nem is akar beszélni velem , ha írok azt írja legyek kedves ne írni neki mert elege van és és mostanában nem akar velem beszélni 🙁

2023. ápr. 7. 08:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát először vele kéne kibékülni. Mondd neki hogy május 1-tol van munka. Ha végleg vége akkor nyilván visszamondod, onnantól nincs esély.
2023. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Esélytelen már.

Egyrészt, biztos nem lennék együtt olyannal, aki ennyire nem igényli a közös randikat, legyen az akar egy séta.

Másrészt, nem a kapcsolat vége után kell összekapni magad, hanem előtte/közben, de itt szerintem csak rad fogta a szakítást, más oka volt ennek.

2023. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szerintem az az oka , hogy annyira bele van betegedve a munkába ,hogy ott hagyta a régi munkát a saját àlma miatt és nem indul be sajnos , tiszta ideg , csak ezen jár az esze , pluszban én sem hagytam nyugton hanem csesztettem

Ez így robbant !

Szerinte pszichopata vagyok mert nem hagytam orrom nyugodtan dolgozni , hozza szóltam miközben a gép előtt ült stb

2023. ápr. 7. 09:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Aha. Tehát egy olyan embert akarsz társadnak, aki szerint nem vagy normális 🤣
2023. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Pszichopatának tart, nem fog veled újra lenni...
2023. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
ebből keresi a kenyerét. jogosan háborodott fel, hogy cseszteted. Mindennek megvan a maga ideje. Nem szórakozásból hívják ezt home officenak. Rendesen munka van, nem faszverés.
2023. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha társasági lennél 2 perc alatt felépítettél volna ott kapcsolatrendszereket, ismerkedtél volna, nyitottál volna az idegen környezetre es nem energiavampírkodtál volna csak a párodon.
2023. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!