Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy emiatt szakított velem a pasim?

Figyelt kérdés
Tehát nemrég volt egy barátom akivel egyben kollegák is vagyunk, 2,5 hónapig voltunk együtt. Én városban lakok, ráadásul saját lakásban tehát én már önálló életet élek, és a munkahelyünk is itt van helyben ráadásul a lakhelyemtől 10 percre. Ő meg tőlem kb 30 km távolságban levő kis faluban lakik és ő még az anyjával. Tehát ő bejár mert mondom egy munkahelyen dolgozunk. Na de térjünk a lényegre. Azért dobott ki mert már 2 hónap után nem voltam hajlandó kiköltözni hozzájuk falura. Tehát már 2 hónap után szinte zsarolt meg követelőzött meg döntés elé állított hogy költözzek oda ki hozzájuk falura, meghogy "csak akkor maradok veled ha kiköltözöl hozzám falura". Na de én meg hiába próbáltam észhez tériteni hogy az az ésszerű ha költözik hozzám, mert nekem van már saját lakásom, illetve nem kéne beutaznia, meg itt a városban meg van minden ami ott falun nincs, meg a buszbérlet költség is amit havonta elkölt az megmaradna neki. De ő meg folyton ezeket mondta hogy "Neked elkell jönni a kényelemből ha szeretsz mert a költözés az a nő dolga" ja és azzal az állítássokkal is jött nekem mindig hogy... Mindig a nőnek kell a férfihoz költözni, mert a férfi dolga az hogy eltartsa a nőt!! Feléjük ez a szokás!!Pfff! (Még akkor is ha a nő már saját lakással rendelkezik és a férfi még a szülővel él)Pfff!🤦 Teszem fel én egy kényelmes saját panel lakásban élek egy városban, ő meg egy kis faluban egy öreg hazikóban amiben még fűtés sincs, csak 3 cserépkályha amiben persze mindig be kell most gyújtani. Nekem már nagyon az a gyanúm hogy csak kiakart használni hogy azt akarta hogy legyek ott "cseléd" neki még az anyjának. Sőt nekem legalább 1 év kell ahhoz hogy ilyen essen szóba hogy összeköltözés, de ő azt mondja hogy neki már bőven elég 2 hónap is. Na mindegy tényleg gyanús ez nekem mert egy kollegámtól ilyet hallottam vissza hogy míg együtt voltunk akkor is ilyeneket mondott a hátam mögött hogy ő majd olyanná alakít amilyenné ő akar meg stb....teljesen elkeserített. Én 27 éves nő vagyok, ő meg 31 éves férfi.
2022. dec. 26. 13:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle...és annak is, hogy "csak" két hónapot vett el az életedből, jobb is, hogy nem évek múlva állt elő ezzel a hülyeséggel.

Valószínűnek tartom én is, hogy nem téged akart, csak egy cselédet, illetve azt akarta, hogy te ki legyél neki szolgáltatva.

Vagy az anyja beszélte tele a fejét...Én is falun lakok, szeretek is itt élni, (bár azt is megértem, ha valaki nem),de felénk is, már csak az idősebb generációk ilyen maradi felfogásúak.Esetleg nem sok nője volt eddig, aztán ráharaptak, hogy végre akadt valaki, "fogjuk is gyorsan be", alapon.

2022. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

21

1 barátnője volt eddig de az is már 7-8 éve és csak 1 évig tartott. De azóta nem volt neki.

2022. dec. 26. 14:58
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk nem csodálom, ha ilyen a pali.
2022. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Amúgy visszatérve a költözés ügyhöz. Sőt én eddig sose éltem más településen, tehát mindig ebben a városkában laktam ahol most lakók születésem óta, nagyon is szeretek itt lakni szeretem ezt a várost és szívfájó lenne nekem itthagyni. Ezt mondtam a srácnak is de ő aztán sose vette figyelembe az én elképzeléseimet, minden csak saját maga körül forog. Amúgy ezt én mondtam is neki hogy minden körülötte forog, de ő még rá is vágta ezt hogy.. Igen minden körülöttem forog!!!!!
2022. dec. 26. 15:04
 25/34 A kérdező kommentje:
Különben még korábban folyton azt hajtogatta a srác hogy annyira nem szeret ott lakni a falun meg az anyja sem, ezzel a várossal pedig nincs baja, az utóbbi időkben meg csak úgy hirtelen már mindezeknek az ellenkezőjét mondta, hogy most már nem szereti ezt a várost, ott falun meg nem rossz lakni.
2022. dec. 26. 15:21
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is a lakáskérdés esik rosszul, hanem valójában az, hogy nem vagy fontos neki. Főleg most így karácsonykor...
2022. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy nem te szakítottál előbb. Tedd össze a kezed, hogy megúsztad 2,5 hónappal.
2022. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

27

2 hónapig teljesen normális volt velem, mézes-mázoskodott addig, meg tette vette nekem a szépet. Azután kezdte kimutatni a foga fehérét.

2022. dec. 26. 16:01
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Tömören csak annyi hogy így jártál a legjobban.
2022. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál a legjobban. Örülj neki és ne gondolkozz már ezen. Az ilyen pasi egy gondolatot sem ér. Egyébként valószínűleg jó lettél volna cselédnek, házvezetőnőnek neki és az anyjának. Felejtsd el a pasit.
2022. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!