Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy emiatt szakított velem a pasim?

Figyelt kérdés
Tehát nemrég volt egy barátom akivel egyben kollegák is vagyunk, 2,5 hónapig voltunk együtt. Én városban lakok, ráadásul saját lakásban tehát én már önálló életet élek, és a munkahelyünk is itt van helyben ráadásul a lakhelyemtől 10 percre. Ő meg tőlem kb 30 km távolságban levő kis faluban lakik és ő még az anyjával. Tehát ő bejár mert mondom egy munkahelyen dolgozunk. Na de térjünk a lényegre. Azért dobott ki mert már 2 hónap után nem voltam hajlandó kiköltözni hozzájuk falura. Tehát már 2 hónap után szinte zsarolt meg követelőzött meg döntés elé állított hogy költözzek oda ki hozzájuk falura, meghogy "csak akkor maradok veled ha kiköltözöl hozzám falura". Na de én meg hiába próbáltam észhez tériteni hogy az az ésszerű ha költözik hozzám, mert nekem van már saját lakásom, illetve nem kéne beutaznia, meg itt a városban meg van minden ami ott falun nincs, meg a buszbérlet költség is amit havonta elkölt az megmaradna neki. De ő meg folyton ezeket mondta hogy "Neked elkell jönni a kényelemből ha szeretsz mert a költözés az a nő dolga" ja és azzal az állítássokkal is jött nekem mindig hogy... Mindig a nőnek kell a férfihoz költözni, mert a férfi dolga az hogy eltartsa a nőt!! Feléjük ez a szokás!!Pfff! (Még akkor is ha a nő már saját lakással rendelkezik és a férfi még a szülővel él)Pfff!🤦 Teszem fel én egy kényelmes saját panel lakásban élek egy városban, ő meg egy kis faluban egy öreg hazikóban amiben még fűtés sincs, csak 3 cserépkályha amiben persze mindig be kell most gyújtani. Nekem már nagyon az a gyanúm hogy csak kiakart használni hogy azt akarta hogy legyek ott "cseléd" neki még az anyjának. Sőt nekem legalább 1 év kell ahhoz hogy ilyen essen szóba hogy összeköltözés, de ő azt mondja hogy neki már bőven elég 2 hónap is. Na mindegy tényleg gyanús ez nekem mert egy kollegámtól ilyet hallottam vissza hogy míg együtt voltunk akkor is ilyeneket mondott a hátam mögött hogy ő majd olyanná alakít amilyenné ő akar meg stb....teljesen elkeserített. Én 27 éves nő vagyok, ő meg 31 éves férfi.
2022. dec. 26. 13:11
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy ő az anyját se akarja egyedül hagyniert nem cipelhet mert fáj a térde, én meg azt is mondtam neki hogy N gondolja hogy az anyjáróleg előbb utóbb le kéne hogy szakadjon mert ez az élet rendje hogy ha a gyerek felnő akkor kirepül a szülői fészekből.
2022. dec. 26. 13:13
 2/34 A kérdező kommentje:
*anyjáról meg
2022. dec. 26. 13:14
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

nem normális pláne 2 hónap után szerintem jól jártál.

Én is itthon élek csak azért írtam le hogy ebből a szemszögből is azt mondom jól jártál.

2022. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hát igazad van kedves 3. válaszoló! Ja meg sőt ilyet is mondott hogy ő valami nagyot elért az életben amiből (hitelből) kihúzta az anyját, és neki arra van szüksége hogy a nője abban a világban legyen ahol most ő lakik meghogy neki az kell hogy a nő főzzön illetve felvegye vele együtt a munkáscipőt. Na ebből is látszik hogy csak "cselédnek" kellettem volna neki. Magyarul nem is én kellettem neki, hanem a munkám.
2022. dec. 26. 13:23
 5/34 A kérdező kommentje:
Különben meg ilyen kifogásokat is gyártott hogy nem lakna itt a városban mert túl díszes, meg zavarja hogy a legtöbb bolt egymás mellett van.😂 Pedig ezelőtt ő is városban élt meg városban is élte a gyerekkorát.
2022. dec. 26. 13:26
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Mondhattad volna, hogy akkor felmondasz és tartson el :D Közben meg kiadod a lakást is :D


Viccen kívül szerintem meg akar felelni valami képnek. Ez, hogy ha nem az van amit ő akar szakít, hát... később, ha ott laksz még jobban ki lettél volna szolgáltatva neki. Pláne ha azt is akarja, hogy add el a lakásod és újítsátok fel belőle a falusi házat stb.


Sajnálom, hogy ez lett.

2022. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Alapigazság hogy ha megteheted akkor a jobb körülmények közül ne költözz rosszabb körülmények közé! Te jól gondolkodtál, jól döntöttél. A pasid majd keres magának egy falusi (vagy tanyasi) lányt aki egyetért a múlt évezredbeli elképzeléseivel. Próbálj meg lelkileg továbblépni, majd lesz más aki normálisan gondolkodik ilyen témában.
2022. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem normális,nem is értem az ilyen embereket.

Azzal viszont egyet értenék hogy egy kapcsolatban legyen egyenlőség az az a nő is tegyen meg dolgokat és a férfi is pl ha 2-en vannak akkor mit tudom én a nő is segíthet betonozni ahogy tud vagy festeni és a férfi is segíthet főzni,takarítani szerintem az nagyon maradi hogy a nő főzzön stb a pasi meg ezekhez nem érthet.

2022. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
#4 hát az is lehet, hogy nem is a cselédség, hanem azt akarja, hogyha ő szív te is szívj, mert azt hiszi csak azaz élet, ha azt megtapasztalja valaki. nekem volt olyan, hogy kimentem külföldre és nem volt szállásom és egy lány akivel megismerkedtem azt akarta, hogy lakjak hosztelben, hiába mondtam, hogy de az életszerűtlen munka mellett, de mondogatta, hogy de hát ő is lakott ott és én is tapasztaljam meg.... pfff.
2022. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Jól jártál, még időben megmenekültél.
2022. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!