Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy emiatt szakított velem a pasim?

Figyelt kérdés
Tehát nemrég volt egy barátom akivel egyben kollegák is vagyunk, 2,5 hónapig voltunk együtt. Én városban lakok, ráadásul saját lakásban tehát én már önálló életet élek, és a munkahelyünk is itt van helyben ráadásul a lakhelyemtől 10 percre. Ő meg tőlem kb 30 km távolságban levő kis faluban lakik és ő még az anyjával. Tehát ő bejár mert mondom egy munkahelyen dolgozunk. Na de térjünk a lényegre. Azért dobott ki mert már 2 hónap után nem voltam hajlandó kiköltözni hozzájuk falura. Tehát már 2 hónap után szinte zsarolt meg követelőzött meg döntés elé állított hogy költözzek oda ki hozzájuk falura, meghogy "csak akkor maradok veled ha kiköltözöl hozzám falura". Na de én meg hiába próbáltam észhez tériteni hogy az az ésszerű ha költözik hozzám, mert nekem van már saját lakásom, illetve nem kéne beutaznia, meg itt a városban meg van minden ami ott falun nincs, meg a buszbérlet költség is amit havonta elkölt az megmaradna neki. De ő meg folyton ezeket mondta hogy "Neked elkell jönni a kényelemből ha szeretsz mert a költözés az a nő dolga" ja és azzal az állítássokkal is jött nekem mindig hogy... Mindig a nőnek kell a férfihoz költözni, mert a férfi dolga az hogy eltartsa a nőt!! Feléjük ez a szokás!!Pfff! (Még akkor is ha a nő már saját lakással rendelkezik és a férfi még a szülővel él)Pfff!🤦 Teszem fel én egy kényelmes saját panel lakásban élek egy városban, ő meg egy kis faluban egy öreg hazikóban amiben még fűtés sincs, csak 3 cserépkályha amiben persze mindig be kell most gyújtani. Nekem már nagyon az a gyanúm hogy csak kiakart használni hogy azt akarta hogy legyek ott "cseléd" neki még az anyjának. Sőt nekem legalább 1 év kell ahhoz hogy ilyen essen szóba hogy összeköltözés, de ő azt mondja hogy neki már bőven elég 2 hónap is. Na mindegy tényleg gyanús ez nekem mert egy kollegámtól ilyet hallottam vissza hogy míg együtt voltunk akkor is ilyeneket mondott a hátam mögött hogy ő majd olyanná alakít amilyenné ő akar meg stb....teljesen elkeserített. Én 27 éves nő vagyok, ő meg 31 éves férfi.
2022. dec. 26. 13:11
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Hát kedves 6os képzled támadt ilyen ötlete hogy a lakásomat meg kiadhatnám albérletnek. Még abban is igazad van hogy ott ki lettem volna neki szolgáltatva, meg kitelt volna az is tőle hogy tényleg elvárta volna hogy mondják fel a munkahelyen és inkább ott a háztartással foglalkozzak, meg cselédkedjek az anyjának. Mert az anyja már nyugdíjas különben.
2022. dec. 26. 13:31
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Sima kisebbrendusegi erzes. Sikertelen luzer es addig rantott volna le a melybe ami a szintje ala kerulsz. Lattunk mar ilyet, egyetemista lanyt osszekoltozott kalyibaba egy hajlektalannal. Mar vele se kellett volna menned a kapcsolatba, plane nem felajanlani a lakasod.
2022. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatol van!! Amuyg szerintem igencsak az anyja is közrejátszik a dologban mivel hogy még vele él, tuti hogy az ő terve volt hogy én költözzek oda mert kell neki segítség, meg az is biztos hogy ő nevelte bele a fiába ezeket a múltévezred beli dolgokat is.
2022. dec. 26. 13:44
 14/34 anonim ***** válasza:
91%

Szóval szerinte a nőnek kell a férfihoz költözni? De hát akkor miért az anyjával él a szerencsétlen? :D Akkor lényegében csak egy másik nőhöz költöznél, akin élősködik a felnőtt fia.

Az ilyen akkora soviniszta, szerencsétlen lúzer, hogy csodálom, hogy egyáltalán leálltál vele és 2 hónapot kibírtál.

Nem is érdemes kérdést pazarolni az ilyenre, örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

2022. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így nem rólatok szól, nem a közös jövőtökről, hanem kizárólag róla.


Nincs ilyen, hogy a nő költözik a férfihez, ezt csak ő találta ki, nincsenek ilyen törvények, bárki költözhet bárkihez.


Az, hogy hozzád költözik, közelebb van az önállósághoz - mármint hogy elszakad a szülőtől. Ha jól értem a mama ápolásra szorul.

Az egész helyzet meg van ideologizálva, hogy ehhez jöjjön egy nő, aki segít.

Ide nem feleség kell, hanem bejárónő, aki segít ápolni a mamát. A srácot nem kéne kihasználni, mert így most amíg a mama él (20-30-40 év), az a srácnak kiesik az életéből emiatt az eszement szemlélet miatt.


Kérdező, te tudtad volna szeretni, tisztelni ha hozzád költözik?

Nem lett volna ebből lenézés, hogy "te semmit nem hoztál ebbe a kapcsolatba"?

2022. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

"Neked elkell jönni a kényelemből ha szeretsz mert a költözés az a nő dolga"


Oké,Az a normális, ha te szakítasz egy ilyen mondat után.

2022. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de már alapból ez a gyerek sem normális.

Sokkal jobban jártál így,mint ha ezek a dolgok később derültek volna ki.

Senki sem lehet egyforma,van aki a városban szeret élni és van aki pedig a faluban.

2022. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

15

Amúgy az anyukájának (68 éves) szerintem semmi baja nincs azon kívül hogy szívinfarktusa volt régen, meg a térde szokott fájni. Amúgy nem tudom mert ráadásul ő be se mutatott az anyjának, de nekem azt mondta a srác hogy jól tartja azért magát az anyja, meg szalad ide oda. Amúgy ebben teljesen egyet értek veled hogy nincs ilyen torvény hogy egy kapcsolatban kinek kell kihez költözni. Az meg hogy tudtam e szeretni ha hozzámköltözik??? meghogy nem lett volna ebből lenézés hogy Én nem hoztam semmit ebbe a kapcsolatba??? Hát ne haragudj de én ezeket a kérdéseket most nem értem.

2022. dec. 26. 14:28
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem olvastam végig. Már az elején tiszta volt, hogy a csávó nem 100as.
2022. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Vegyen föl egy házvezetőnőt.
2022. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!