Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik olyan, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy szakítás után a szakító megbánja, hogy otthagyta a másikat, mégsem keresi meg őt és próbálja helyrehozni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 16:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%

#8

A hibám maga az elutasítás volt. Nem éreztem magam késznek rá, nem tudtam mit akarok és hogy mit is érzek, túlgondoltam. Szóval nem őt választottam, hanem az egyedüli létet. Bizonytalan voltam. Pedig akkor is tudtam, hogy ő számomra különleges. És tényleg ott van, hogy mi lett volna ha? :(

2022. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#11 hát tényleg bánhatod, mert ez most életed végéig kísérteni fog, mármint a "mi lett volna ha...?"
2022. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Létezik. Én szakítottam, már három hónapja, és egyáltalán nem keresem, pedig szeretem és nagyon hiányzik. Az ok, hogy félek, hogy reagálna, és hogy már továbblépett.
2022. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
#13 szerintem ő is pontosan ezt gondolja. Legalább ennyire keresd már meg, ha ő is ugyan így van akkor 2 idióta vagytok akik feleslegesen szenvednek, ha meg már tovább lépett akkor legalább neked is könnyebb lesz mert tudod hogy vége ...
2022. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ha velem szakít valaki akkor soha többet nincs visszaút.Az ajtó csak kifelé nyílik.

Sem visszafogadni, sem visszakéredzkedni nem gerinces dolog.Ezt eddig minden ismerkedéskor elmondtam,mégis meglepődött,aki szakított és vissza akart jönni.

Mert az elfújt gyertyát ismét meg lehet gyújtani,de a láng..az már nem az igazi,nem az eredeti !

2022. nov. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Hu de bena ez a gyertyas hasonlat.. xd
2022. nov. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 De La Cruse ***** válasza:

Ehhez nagyon felületesnek és pszichopatának kell lenni.

És van.

2022. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%
#15 ja az idióta kapcsolatfüggő nőknek (vagy férfiaknak) qrva mind1 kivel vannak együtt csak legyen valaki mellettük mert 1 élettelen szimbionták. Szóval tökre érthető miért vagy ilyen #swag, ha igazán éreztél volna valamit a másik iránt nem lenne ekkora a kabát rajtad. És akkor ti vagytok az ember tragédiája, a "miért nincs rendes pasi/nő ?!" és ugráltok lyukról lyukra és olyanok vagytok mint az alzheimeres a kuplerájban hogy mindig két vállra fektetnek de a végén sose akarsz fizetni és reklamálsz
2022. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Senior Séf ***** válasza:
89%
Tinikorban mindkét fél nem részéről előfordul, felnőttkorban inkább a pasik járnak így. Mi, férfiak, evolúciós okokból késve érezzük át egy tragédia súlyát, hiszen nekünk a cselekvés a dolgunk, ne érünk rá azonnal fájlalni a történéseket. Később annál inkább. Viszont mégsem próbáljuk helyrehozni, hiszen az agyunk a logikára van programozva, és átlátjuk azt, hogy ha eddig nem ment a szekér, akkor kost mitől menne?
2022. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Senior Séf ***** válasza:
* most mitől menne?
2022. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!