Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik olyan, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy szakítás után a szakító megbánja, hogy otthagyta a másikat, mégsem keresi meg őt és próbálja helyrehozni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem létezik.
2022. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Letezik, tudja,hogy ugysem mukodik, de attol meg banhatja,hogy nem mukodott. A szerelem nem eleg.
2022. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Létezik :(

Mi nem szakítottunk, hanem elutasítottam. Bánom.

2022. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Akkor miért nem mondod meg neki? Már elkéstél, vagy mi?

2022. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
érzékenyebb pillanataiban igen, de azért józan ésszel tudja, hogy nem működne és igyekszik kitartani a döntése mellett. Ez szerintem korrektebb, mint oda-vissza mérleghintázni.
2022. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#4

Félek, nem tudom hogy reagálna és hogy esetleg feltépem a sebeket? Nem tudom, egyszerűen csak félek, és kicsit szégyenlem a hibámat.

2022. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

#6

Hibái mindenkinek vannak, senki sem tökéletes. Az a fontos, hogy belátod e a hibáidat, és akarsz e rajta javítani. Úgy hogy nem csak mondod, hanem ténylegesen tettekkel bizonyítod is. Az ilyen "félelmeken" buknak el olyan kapcsolatok amik lehet hogy életre szólóak is lehetnének, de mivel mindenki "fél" ezért nem lesz belőle soha semmi. Így meg mindig ott lesz a "mi lett volna ha...."

2022. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#6

Mi volt az a hibád amit szégyellsz?

2022. nov. 21. 16:55
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
Létezik, de ilyenkor a világ legnagyobb barmának kell lenni ahhoz, hogy visszafogadd az illetőt.
2022. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Mathus ***** válasza:

a kérdésre, avagy megy ez viccesen is:

[link]

Therapist reacts RAW to Calling Exes Challenge.

2022. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!