Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem helyrehozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem helyrehozni vagy végleg tönkretettem az egészet?

Figyelt kérdés
14 éves voltam amikor összejottem a barátommal és 20 évesen (5 hónapja) szakítottam vele azzal az indokkal, hogy élni akarok még és túl sok volt nekem akkor a házasság gyerek téma amit egészen addig én is ugyanúgy akartam. Ebben az 5 hónapban volt idom bőven gondolkodni és nem akarok nélküle élni, szeretem őt, de félek hogy azzal hogy akkor felbontottam az eljegyzest annyira megbántottam hogy már nem akarna velem lenni. Tudom, hogy idiota voltam és gyerekes de nagyon visszacsinálnám ha tehetném. Sikerulhetne? Van akinek sikerült mar igy újrakezdeni kapcsolatot?

2016. okt. 31. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de biztos, hogy nem fogadnálak vissza. Ha eljegyzést bontottál fel, akkor pláne.

Gondolj egy kicsit bele a srác helyzetébe. Boldog volt veled, hiszen ha nem lett volna az, akkor nem kér meg. Azzal, hogy felbontottad, kb minden hitét elvesztette benned, hiszen mit választottál ott, akkor? Azt, hogy kalandozol, pár sráccal meghúzatod magad. Mit dobtál el ezért? Hát őt. Ezután te most vissza akarnál menni. Tudod ez hogy jön majd le neki? 5 hónapig biztos dugtál fűvel fával, aztán már jó ő is, ő, aki szeretett te pedig eldobtad. Igazából próbálom most kigondolni, hogy mikor lenne reális esélyed. 5 hónap rengeteg idő ilyen szempontból, meg maga az a tény, hogy eljegyzést bontottál fel, szerintem felülír mindent. Ettől függetlenül próbáld meg. Ha visszafogad, akkor vedd úgy, hogy annyira szeret, hogy a férfiúi önbecsülését dobta sárba. Viszont ha nem, rá akkor se lehet egy rossz szavad se. 23/F

2016. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mar engedd el. Ha mar 20 evesen ugy erezted egyszer, hogy legyen ennek vege, mert meg elni akarsz, akkor szerinted 5-10 ev mulva ez nem fog elojonni ujra? De. Valoszinuleg mar par honap mulva ugyanitt tartanal, csak most ketsegbe vagy esve, hogy elvesztetted ot. Inkabb most legyen ez, mint 5 ev hazassag, 2 gyerek meg egy lakashitel utan.
2016. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az 'exemnek' nincs senkije és nem is volt és én sem ugráltam egyik ágyból a másikba ez ido alatt.

Úgy érzem lassan 2-3 hónapja hogy nem erdekel a bulizás a szórakozás sokkal inkabb hogy ujra mellette ébredhessek reggelente és mindent feladnék a mostani életemben hogy visszakapjam a régi életemet vele.

2016. okt. 31. 12:42
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ezt ő vagy elhiszi vagy nem. Én valószínűleg nem hinném el. :/
2016. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

6 együtt töltött év után sem?

Amikor szakítottunk, ő ezt elmondta nekem, hogy ez fog történni és most csak meg vagyok hülyülve és nagyon is igaza volt..

2016. okt. 31. 12:49
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez szep, de valoszinuleg csak azert van, mert most epp o az, akit nem kapsz meg, meg a vele valo dolgok. 14 eves korod ota vele voltal, ertheto. Viszont! Ha 2 honap mulva megint megunod, mert lecseng az izgalom, hogy ujra egyutt vagytok, es ujra csak az marad, hogy o mar szeretne babat, hazassagot, egyuttelest stb. akkor mi lesz? Nyilvanvalo, hogy te ezekre meg nem vagy keszen, es csak azert mert most az elerhetetlenre vagyodsz, meg nem leszel keszen.
2016. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

közben voltál mással? nem lehet, hogy csak az vinne vissza, hogy más merre nem jött össze és most kicsit nehéz?


amúgy szerintem nem kizárt, hogy lehetne folytatnotok, ha tényleg ő kell neked. sőt jót is tehetne a kapcsolatotoknak, hogy megnéztétek, hogy milyen egymás nélkül.

2016. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az elmúlt pár hónapban kb 8-10 első randin voltam, de egyiket sem akartam folytatni mert egyikük sem fogott meg annyira, hogy elfelejtesse egy kis időre is a múltat. Akadt volna más bőven de senki nem kellett.
2016. okt. 31. 12:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked csak a kapcsolat hiányzik, és nem kifejezetten ő. Persze lehet, hogy tévedek, de ezt te érzed.

Ha már egyszer meguntad, akkor később újra előfordulhat, most csak azért hiányzik mert megszoktad.

Én a helyedben nem szórakoznék vele. Talán ő is lassan túl van már rajtad, nem hiszem, hogy helyes lenne megnehezíteni neki.

2016. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

akkor ezt tisztázd magadban. hogy érzel e vissza erős vágyat, hogy ő kell neked, vagy igazából ő sem kell, viszont nem találod azt, aki igazán kellene és hiányzik, hogy valaki legyen.


szerintem simán folytathatnátok, de tényleg akkor mássz vissza oda, ha tényleg ő kell, rá vágysz. arra az életre, ami ott vár. sok ilyen újrakezdésnek az a vége, hogy gyors szakítás lesz megint. és fájdalom megint. csak ezért mondom. de ha érzed, hogy ő kell, akkor tedd.


nagy döntés... kész vagy leélni az életedet vele? úgy, hogy lehet mással nem is leszel?

2016. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!