Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tönkretettem egy kapcsolatot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem egy kapcsolatot. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Ott aludtam egy fiúnál, akinek 2 és fél éve barátnője van.

Nem történt semmi, csak előző este ittunk és ők közel laknak a Belvároshoz, ezért mikor kicsit rosszul lettem, hozzájuk mentünk. Beszélgettünk, sorozatoztunk, aztán hajnalban mondta, hogy ne induljak egyedül haza, ő kocsival nem tud elvinni, mert ivott, aludjak ott (már kb. félálomban voltam).

Úgy voltam vele, hogy felkelünk korán, kienged és senki nem tudja meg. Ezt ő is támogatta, mert a barátnője alapból féltékeny volt rám, ma családi buli volt náluk a jövőheti névnapja miatt, ahová ment a barátnője is...

Ez volt a gond. Nem keltünk fel, csak 11 után, mikor az anyukája kopogott, hogy megjöttek a nagyszülei és mindjárt jön a barátnője is (nem tudta, hogy én is ott vagyok). Szóval nem maradt titok és nagyon összevesztek, a lány már le is szedte, hogy kapcsolatban volt, plusz annyi az összes közös képnek és gondolom elmesélte már az összes barátnőjének, hogy mekkora ribi vagyok és hogy milyen helyzetbe került a barátom családja előtt.

De a srác tényleg szereti, úgy volt, hogy a nyáron össze is költöznek, mikor elkezdik az egyetemet. Mondtam neki, hogy beszélek a barátnőjével, de annyit mondott, hogy szerinte ennek már mindegy, de ahogy gondolom...

Csak nem tudom, hogy mit kéne mondjak. Gondolom ha esküdöznék, hogy nem feküdtem le a barátjával, annak nem nagyon hinne... De mégis tök rossz, hogy egy félreértés miatt eldob egy több éves kapcsolatot, miközben a srác szereti és mindent megtenne érte.


2016. márc. 7. 00:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Ha Velem történne hasonló én is kiborulnék. De ismerem a barátom, tudom,hogy bármivel próbálkozna nála egy csaj nem mûködne. Beszélj a lánnyal legyél õszinte. Mond meg neki,hogy ne Legyen ilyen buta és ne higgye azt,hogy a barátja megcsalta ha egyszer szereti.


Ha egy ágyban aludtatok akkor örülj, hogy nem az én barátomnál akadtam rád mert már rég nem élnél..

2016. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Később,ha lehűlt a feje a barátnőnek és mégse hisz a barátjának,akkor nem is kár ez a félreértésért.
2016. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Ezen is jót röhögtem. Amúgy lehet inkább jót tettél szegény sráccal.
2016. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem tudja, hogy egy ágyban aludtunk. Már csak az kellett volna még oda, hogy azt is megtudja...


A csaj szerintem sem százas, de mindenki szerint "álompár" voltak, meg szerintem az évfolyamon az ő kapcsolatunk az egyetlen, ami megélte volna az érettségit...

Szóval most mindenki szemében én leszek a gonosz ribi, aki lefeküdt a barátjával.

2016. márc. 7. 00:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha annyira komoly lenne a kapcsolatuk, egyrészt nem lenne bizalmatlanság, másrészt semmi keresnivalód nem lett volna a pasi otthonában. :) Ezzel csak azt mondom, hogy ne minősítsd le azt a lányt, nagyon könnyen lehet, hogy a pasinak volt már a rovásán és nyilván rád sem ok nélkül féltékeny a lány. Én is voltam hasonló helyzetben tizenévesen és látszólag ok nélkül voltam féltékeny, de igazából kihúzta nálam a csaj a gyufát. Tapasztalatból beszélek. Szerintem te ne csinálj semmit. Hagyd békén azt a srácot. Ha annyira szeretik egymást, rád semmi szükség.
2016. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Kérdezõ jó pofátlan vagy már ne haragudj... Egy dolog,hogy elfogadtad az Ott alvást holott van barátnõje, taxiról nem halottál?

2) Volt képed egy ágyban aludni a sráccal?! Max a kanapén lett volna szabad.

Tuti nem élnél...

(1-es voltam)

2016. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mekkora kamu! Srác biztos nem így gondolja. Te meg elhiszed.
2016. márc. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj nem bízik benne, akkor minek akar vele lenni. Jót tettél a sráccal, nem kell tenned semmit. Ereszd el...
2016. márc. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem történt persze...legalább írtad volna le becsülettel a dolgokat. Nem írhatok ide semmit azok közül, amiket szeretnék, mert nem engedi a rendszer. Azt kívánom, hogy pár év múlva, amikor boldog vagy egy kapcsolatban, aludjon vele egy olyan csaj, akit alapból gyűlölsz a féltékenységed miatt. Ráadásul egy olyan buliból jöjjenek haza, ahová téged v.miért nem vittek. Bújjon az ágyába szegény pára fél álomban, aztán ki tudja? Lehet, hogy nem jutna eszedbe ez a pár évvel ezelőtti eset...
2016. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Viseld méltósággal, hogy elmondanak mindennek, mert igazuk van. Én még soha nem ittam annyit, hogy félálomban kelljen döntéseket hoznom egy másik helyrajzi számon, mint ahová tartozom. Pedig aztán toltuk a bulit rendesen. Ez kamu. Amikor megtörtént, akkor pont le sz artad a barátnőjét. Most meg jössz itt ezzel. Nem volt ott keresni valód és ezt te is tudod. Csak akkor ott tetszett a helyzet és kiélvezted. De akkor ne akarj helyrehozni semmit.
2016. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!