Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tönkretettem egy kapcsolatot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem egy kapcsolatot. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Ott aludtam egy fiúnál, akinek 2 és fél éve barátnője van.

Nem történt semmi, csak előző este ittunk és ők közel laknak a Belvároshoz, ezért mikor kicsit rosszul lettem, hozzájuk mentünk. Beszélgettünk, sorozatoztunk, aztán hajnalban mondta, hogy ne induljak egyedül haza, ő kocsival nem tud elvinni, mert ivott, aludjak ott (már kb. félálomban voltam).

Úgy voltam vele, hogy felkelünk korán, kienged és senki nem tudja meg. Ezt ő is támogatta, mert a barátnője alapból féltékeny volt rám, ma családi buli volt náluk a jövőheti névnapja miatt, ahová ment a barátnője is...

Ez volt a gond. Nem keltünk fel, csak 11 után, mikor az anyukája kopogott, hogy megjöttek a nagyszülei és mindjárt jön a barátnője is (nem tudta, hogy én is ott vagyok). Szóval nem maradt titok és nagyon összevesztek, a lány már le is szedte, hogy kapcsolatban volt, plusz annyi az összes közös képnek és gondolom elmesélte már az összes barátnőjének, hogy mekkora ribi vagyok és hogy milyen helyzetbe került a barátom családja előtt.

De a srác tényleg szereti, úgy volt, hogy a nyáron össze is költöznek, mikor elkezdik az egyetemet. Mondtam neki, hogy beszélek a barátnőjével, de annyit mondott, hogy szerinte ennek már mindegy, de ahogy gondolom...

Csak nem tudom, hogy mit kéne mondjak. Gondolom ha esküdöznék, hogy nem feküdtem le a barátjával, annak nem nagyon hinne... De mégis tök rossz, hogy egy félreértés miatt eldob egy több éves kapcsolatot, miközben a srác szereti és mindent megtenne érte.


2016. márc. 7. 00:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én éppen ezért aludnék másik szobában ilyen helyzetben. Vagy kifizetném a lány taxiját , fordított esetben én is kiborulnék.
2016. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nálam is volt olyan, hogy a csaj tiszta részeg volt, aztán taxival elvittem haza, kifizettem és kész, nagy ügy, van ilyen. Fordított helyzetben az én barátaim is megtennék, másrészt a lelkiismeretemmel nem tudnék ilyen helyzetben elszámolni, ezeket kerülni kell. Ha meg bevállalod, akkor a következményeket is. Egyébként meg miért érdekel téged az a másik csaj? Kicsit volt ebben ilyen visszavágós dolog is a csajjal szemben, mint a rivalizálás 2 csaj között, jól gondolom?
2016. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"semmi keresnivalód nem lett volna a pasi otthonában"

Az egyik legjobb fiú barátom.

"a pasinak volt már a rovásán"

Nem volt semmi.

"nyilván rád sem ok nélkül féltékeny a lány"

Bármilyen hihetetlen, de, ok nélkül volt az. Semmi nem történt köztünk a sráccal soha, pedig óvodás korunk óta ismerjük egymást, a szüleink is jó barátok.



"taxiról nem halottál? "

De, képzeld, hallottam. :)

Viszont abban a helyzetben, mikor rosszul voltam, minden bajom volt, nem igazán tudtam normálisan gondolkozni. Örültem, hogy kaptam tőle egy pólót és alhattunk végre.

"Volt képed egy ágyban aludni a sráccal?! Max a kanapén lett volna szabad."

Ja, jó nagy paraszt vagyok, nem?! :D

Mondta, hogy aludjunk és én nem szaladtam le a kanapéra, hogy én márpedig csak ott vagyok hajlandó aludni, hogyha reggel felkelnek a többiek, lássanak pont...

Amúgy egy kicsit vegyél vissza, mert ha esetleg a barátod tényleg félrelép és te Neki is ilyeneket írsz majd, eléggé megütheted a bokádat.


"Nem történt persze...legalább írtad volna le becsülettel a dolgokat."

Most őszintén, miért ne írtam volna le, ha történt volna valami? Anonim oldal.

"Azt kívánom, hogy pár év múlva, amikor boldog vagy egy kapcsolatban, aludjon vele egy olyan csaj, akit alapból gyűlölsz a féltékenységed miatt."

Hűha, na most aztán jól kiszúrtál velem. Kapcsolatba sem fogok kezdeni, nehogy ez történjen.

"Ráadásul egy olyan buliból jöjjenek haza, ahová téged v.miért nem vittek." :DDDD

Ezen jót nevettem. Miért, akik együtt vannak, csak együtt bulizhatnak? Az nem játszik, hogy a lány oda meg sem volt hívva, mert nem bírja az ünnepeltet?



De már lényegtelen a kérdés.

2016. márc. 7. 16:43
 14/17 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nyílván nem tudjuk az egész sztorit, sem az egész életedet, nem ismerjük a srácot, téged sem. Csak abba gondolj bele, hogy ha tudod, hogy ekkora gáz lehet belőle, akkor erre jobban oda kell figyelni. Nyílván mikor az ember szarul van, akkor nem a taxi meg nem ilyen gondolatok járnak a fejében, de akkor viszont sajnos van egy ilyen kockázata. Ha helyre akarod hozni és úgy gondolod, hogy lehet, akkor tedd meg, végülis nem vesztesz vele semmit. Nyílván elég nehéz egy ilyen szitut kimagyarázni, gondold magad a másik lány helyzetébe, valószínűleg én sem örülnék neki, ha a barátnőm egy másik sráccal aludna, akármilyen a helyzet is, kicsit szarul esne. Amúgy nem mindenkinek csak az a megcsalás, ha egy férfi egy másik lánnyal lefekszik, ez a lány valószínűleg az együtt alvást is annak tekinti, ez nem feltétlenül csak a te hibád, a szitu eléggé kellemetlen azt be kell ismerni.

2016. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezõ!

Ha nem lennél hülye beültél volna egy tetves taxiba és semmi bajod nem lenne. Nem lehet,hogy titokban kellett a pasi és direkt vágtad tönkre a kapcsolatot? Ha tényleg a legjobb fiú barátod nem hoztad volna ilyen helyzetbe..

2016. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jajj édesem :D Hacsak nem kómásra ittad magad, akkor bőven lett volna erőd hazataxizni, vagy bármi más megoldást találni. Szimplán ott akartál aludni, szart keverni és kész. De a srác is szép firma, még hogy álompár :D Nekem és a páromnak is vannak barátaink az ellenkező nemből, voltunk hasonló szituban is. Párom szépen beültette a havercsajt a kocsiba, hazavitte, és szépen ment haza a saját ágyába aludni. Én a haveromat meghánytattam és hazakísértem mert én is ittam, nem vezethettem. De megoldottuk. Ha felnősz, jegyezd meg, hogy a párod az első mindig minden esetben, nem a haverok. Sose tettem olyat, amivel kellemetlen helyzetbe hoztam volna a párom, és neki se jutott volna soha eszébe, hogy holmi havercsajt magánál altasson, csak mert nem tudja mennyi az annyi. Mondom ezt úgy, hogy a legjobb barátom nekem is férfi, de sose altattam volna magamnál, pláne nem egy ágyban. Szóval, van bőr a srác képén, gratulálok neki. :) 25/N
2016. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Voltam én is anno fêltékeny egy csajra de utólag jöttem rà hogy ok nélkül !Ha a pasi ugy viselkedik hogy az még belefér egy kapcsolatba akkor okés de az hogy ott aludtàl ezzel csak magad alatt àstad a fát !Sztem ne beszélj a csajjal hagyd hogy ő is lehiggadjon !
2017. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!