Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet helyrehozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet helyrehozni az ismerkedes alatt elkövetett hibakat?

Figyelt kérdés

Nem szokasom de ezzel a pasival par talalka utan lefekudtem....

Nem volt a legfelemelöbb elmeny...

De most tutti könnyuverunek nez...

Alabbhagyott a lelkesedese....

Azert is engedtem neki hamar mert arra gondoltam h ugyse akarok semmi komolyat vele de most megis maskepp latom a dolgokat , banom h elhamarkodtam ....

Mindenestre nem telepszek ra nem hivogatom de tul hamar megmondtam neki h mit erzek , amielött ö megtette volna , mert ugy ereztem h szakitani fogok vele es akkor tudja h mi a helyzet ....

Habar nem kellett volna bevalljak semmit amig ö nem teszi elöször .... Most tök hulyenek lat szerintem....

Most szakitottam de lehet ezt ugy ertelmezi h azert tettem mert ki akarom sajatitani magamnak , mert közben kiderult h elettarsa van ....

Hogyan hozhatom helyre a dolgokat , h ne nezzek ki ketsegbeesettnek ....



2016. ápr. 3. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg őszinte, nyílt, mindenféle kacskaringós fa5zságoktól mentes beszélgetéssel? Miért nem lehet felnőtt ember módjára beszélgetni, elmondani, amit gondolsz, érzel, szeretnél és miért kell idétlenségeket csinálni (és itt most nem a szexre gondolok)?


Hívd fel, találkozzatok és beszélj vele őszintén!

2016. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az öszinteseg nem erdekes a ferfinek
2016. ápr. 3. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tök mindegy? Mit akarsz te egyáltalán egy olyan embertől, akinek nem fontos az őszinteség?
2016. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugy ertem nem erdekes az a nö amelyik öszinte
2016. ápr. 3. 21:03
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sehogy, mostmár ribizli vagy a szemébe. A strigulát behúzta a naptárjába, ennyi volt.

26/F

2016. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát neked volt akkor pasid, neki meg élettársa, akiről nem szólt. Gyorsan ágyba vitt, azóta nem érdekled. Mióta benyögted, hogy szereted, azóta menekül.


Mikor fog keresni, hogy csak szexre kellettél neki!?


Ezt ott baxtad el, hogy belementél laza kapcsolatba, és megcsaltad a párod. Már ettől is ribinek gondol. Azért kezdett veled. Szexet akart.


Előbb szakítani kell, aztán pasizni.

2016. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt parom ..... Nem csaltam meg senkit!

Fogalmam nincs miröl beszelsz !

2016. ápr. 4. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!