Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet helyrehozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet helyrehozni egy párkapcsolatot, ha szakítás/válás szélén áll a dolog, esetleg valamelyikőjük kifelé kacsingat a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyanok válaszoljanak, akik voltak hasonló szituációban, és sikerült megmenteniük a házasságukat/ párkapcsolatukat! Esetleg akik kifelé kacsingattak a párkapcsolatukból, olyanok válaszát várom inkább!


Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, együtt is éltünk, viszont rengeteget veszekedtünk, és mondta, hogy költözzek el- azóta nem lakunk együtt, viszont együtt vagyunk. De ez a külön költözés nem tett nekünk jót, azóta túlzott féltékeny vagyok, ha alszik, és nem veszi fel a telefont,akkor kérdőre vonom, hogy ugyan kivel vagy? Míg együtt laktunk, nem voltam ennyire féltékeny, engedtem egyedül mindenhova...

Ő is furcsább lett, nem igényli annyit az találkákat, együtt alvást, kevesebbet bújik (bár ő az a fajta, aki soha nem mutatta ki senkinek az érzelmeit), de néha azért odabújt magától , persze nem vitte túlzásba. Ritkábban mondja/írja, hogy szeret, sőt magától nem is nagyon szokta azóta, mióta külön költöztünk... mondta, hogy érzelmileg megingott, és idő kell neki ahhoz, hogy újra nyisson felém ilyen szempontból.

Egyszer már csalt meg szilveszterkor, drog hatása miatt, de nem ő kezdeményezett, ezt a lány is megmondta (nem szokott drogozni amúgy)

És ezért félek, ha egyedül megy bulizni, és félek, hogy a túlzott féltékenységem miatt félre lép, félek, hogy én kergetem bele.... félek, hogy kifele kacsingat a kapcsolatból.



2016. máj. 8. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazi love story, megérett a megmentésre :D
2016. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kikacsingatas hanem egy olyan helyzet amikor a pasi fel keptelen kimondani, h vege.
2016. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pénteken elmentünk wellnesselni, hogy helyre hozzuk a kapcsolatunkat, ő találta ki a wellnesst.

Persze ott is rákezdtem a féltékenységi jelenetre, össze is vesztünk

2016. máj. 8. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd ez így szerintem menthetetlen. Nálunk majdnem 8 év után lépett le barátnőm mindenféle indokkal (unalmas vagyok, unalmas a kapcsolat, már hónapok óta nem szeret stb), a lényeg : utólag már láttam a jeleket: Hirtelen új haja lett (4 éve növesztette) és nem nyáron vágatta le hanem télen, nem tudta megmondani miért. Többet mobilozott, alig akart már megpuszilni is, kérdeztem mi a baj, próbáltam mindent, egyszer csak fogta magát és lelépett persze nem szakítva el minden szálat(akkor még azt hittem,hogy szeret csak össze van zavarodva) de mint kiderült mellettem már ismerkedett és vannak ezek a fészekrakó emberek akik addig nem szállnak ki amíg nincs másik. A történetem lényege: Felejtsd el ezt a kapcsolatot, ha valaki kifelé kacsingat azt már megette a fene.
2016. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján eléggé a végét járja a kapcsolatotok.

Az,hogy nem ment az együttélés már eleve nem egy pozitív dolog.De,hogy a társaságodat sem keresi a párod az mindent elárul.Nem vagy már olyan fontos neki mint korábban!

A féltékenységgel plusz még ráteszel egy lapáttal.

Ezt csak úgy lehetne helyrehozni ha mindketten egyformán szeretnétek.

F40+

2016. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem a végét járja, nem létező dologba kapaszkodsz.

Az a baj hogy a barátod sunyi és valószínűleg nem fog szakítani veled, de a leírtjaid alapján egyértelmű hogy ez csak egy olyan állapot amiben egyikőtök sem mer lépni. Ilyen meg hogy érzelmi megingás nem létezik. Sose fog feléd úgy nyitni már ahogy szeretnéd.


Sajnos a legtöbb esetet nem lehet helyrehozni, és nem is szükséges. Hidd el van nagyon sok ember még, akivel lehet sokkal jobb kapcsolatod lenne. Tiszta háttérrel, ahol nem lenne bizalmatlanság.


Nem szabad félned az egyedülléttől. Nehéz lesz, de csak így jutsz előrébb. Sok sikert!

2017. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!