Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen érzéssel tölt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéssel tölt el Titeket amikor megtapasztaljátok hogy az exetek jóval boldogabb az új, utánatok következett kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy hébe-hóba ránéztek a Facebookjára/Instagramjára és árad a boldogság. Minden képen széles mosoly az új férfival/nővel, napistoryk árulkodnak róla hogy milyen tartalmas a kapcsolatuk (programok, kirándulások, stb.) Egyszóval: boldogabb. Boldogabb mint veletek volt. Milyen érzések vannak bennetek ilyenkor?


27F


2021. dec. 29. 03:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy.Magammal foglalkozom. Nekem jó legyen vele vagy nélküle.
2021. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában aki sok posztot rak fb, instára, valójában ott éli az életét, és csak megjátszott jó élete van (ilyenkor szoktak jönni hirtelen a szingli fotók). Másik dolog, hogy nem érdekel másnak az élete, sajátommal foglalkozom. Legyen boldog!
2022. jan. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Forduljon fel :D
2022. jan. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Számomra megalázó, hogy az a lány, akiért minden erőfeszítést megadtam, akibe szerelmes voltam, aki elmondása szerint szerelmes volt belém, ellök engem és egy olyan majommal van együtt, aki meg se hallgatja, tizedannyi erőfeszítést se tesz, mint én, felnőtt létére a szüleitől függ, nincs önálló döntése, és már az eljegyzésnél tartanak, egyszóval nem lehet férfinek se nevezni.


A legutóbbi párkapcsolatomba szintén sok energiát fordítottam, még a gyűrűt is ráhúztam az ujjára aminek örült, áldozatokat hoztam érte, rengeteget utaztam miatta, mert messze lakott, aztán később ellökött engem magától, mert 27 éves nő létére beleszeretett a 19 éves barátnőjébe és inkább őt választotta. A normálisabb barátnőit is sokként érte az eset, hisz őket is ellökte magától, nem csak engem, aki a párja voltam.


Nehezen hiszem el, hogy egyáltalán értékes férfi lennék, hogy ha hiába vannak magamhoz képest emberfeletti erőfeszítéseim, ha nem vagyok megbecsülve, nem vagyok szeretve, nem vagyok elismerve.


Fájdalommal tölt el, hogy azt a boldogságot, amit nekem kéne megkapnom az erőfeszítéseim után, azt mások kapják meg csettintésre. Fáj, hogy velem nem annyira boldog egy lány, mint mással, mert így úgy érzem, hogy semmit nem érek.

2022. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14


R*ngyó dög az ilyen :)

2022. jan. 5. 10:13
 16/16 anonim ***** válasza:
14es bár főként nőknek írodott, de az író is megemlítette, hogy férfiaknak is bátran ajánlja a könyvet. "Nők akik túlságosan szeretnek" sokat lehet belőle tanulni, tanulságos kis könyv. Engem kigyógyított abból a gondolataimból, hogyha én mindent beleadok, miért nem vagyok elég soha? Miért csak én adok szeretet, de semmit sem kapok, hiába hozom le a csillagokat is. Miért érzem azt, hogy szeretni szenvedés és egyéb kérdésekben segített választ kapni.
2022. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!