Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennetek? Masok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek? Masok is megtapasztaljak ezt?

Figyelt kérdés
Parommal egyutt elunk 5 eve, egy ket dolgot leszamitva idilli a kapcsolatunk, mindent megbeszelunk. Ugy 1-2 eve a barati korunkbe erkezett egy srac es a baratnoje. Alapvetoen racionalis embernek tartom magam, legalabbis soha nem hagytam csapongani az erzelmeimet, de valami tortent es ezzel a sraccal aki egy nagyszivu de szornyen kisfius es megbizhatatlan szemelyiseg "tinimodra" egymasbaestunk. Felre ne ertsetek, nem lett belole megcsalas, csak egyszeruen amikor egymas tarsasagaban voltunk, gyakorlatilag mindenki mas megszunt letezni, pedig tudatos kozeledest egyikunk se kezdemenyezett a masik fele. Engem ez az erzes szornyen megzavart, parommal sokat beszelgettunk rola, o megmosolygta a dolgot, fellangolas, majd elmulik. Enis igyekeztem igy gondolni erre. Honapok teltek el, majd egyik este a srac elemallt, es bevallotta az erzeseit, es megkert, hogy szakitsak a parommal. Nem tettem meg, es ezt nem is banom, mert a parom az egyik legcsodasabb ember akit ismerek, es akivel ugy gondolom, le szeretnem elni az eletem. A srac aztan szakitott a baratnojevel, es a tarsasagot is elhagyta, hogy ne kelljen talalkoznunk. Az egesz sztori ota eltelt egy ev, es meg mindig gondolok ra, hogy vajon mi lehet vele, mit csinalhat eppen. Nem allandoan vagy minden nap, de amikor eszembejut meg mindig faj az emleke. Az normalis hogy ennyi ido utan se leptem tul teljesen? Masok is oriznek ilyen apro erzeseket, emlekeket masokrol, mikozben amugy boldogok a parjukkal? Vagy ez hosszutavon tonkre fogja tenni a kapcsolatot?
2018. nov. 14. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, ha teljesen boldog az ember a kapcsolatában, akkor nem jut el idáig. Tök jó, hogy nem kezdtetek a párjaitok háta mögött kavarni, sajnos ez manapság nagyon ritka. De valami biztos, hogy hiányzik, ha ilyen mély érzéseket kezdtél el táplálni valaki más iránt. Persze észrevesz az ember egy formás feneket vagy egy helyes arcot, a jó humort, vagy a hasonló gondolkodást és elkezdi birizgálni a fantáziáját... viszont ez itt (nálam legalábbis) megáll, ha amúgy minden oké a párommal. Mi 10 éve vagyunk házasok, annál tovább, mint hogy tetszik a teste vagy a humora valakinek, sosem gondoltam a dolgokat mással.
2018. nov. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

aligha hiszem, hogy te boldog vagy a hapsiddal, miközben azon agxalsz mi van egy másik ürgével.


a párod se 100-as, hogy csak vighgyorgott, miközben ti egymásba szerettetek a sráccal.


vagy egy töketlen ember a pasid, vagy rém naiv, és nem méri fel, hogy valami gáz van a kapcsolatotokban, ha ez téged ennyire megérintett.


és bármennyire is dicséred a párod, az nem változtat azon, hogy aggályos, hogy 1 év múltán is ennyit gondolsz a másikra.


amúgy meg azt gondolom, átvered saját magadat.


nem jelent semmit, mi?


de valahogy mégis beköltözött a srác a fejedbe, és a mai napig ki-be járkál ott.


nem érzem, miért nem tustál kilépni a kapcsolatodból.


a srác legalább korrekt volt, és tiszta helyzetet teremtett.


te meg punnyadjál a kis szemelenzős párod mellett, miközben ábrámdozol egy másik férfiról.


ez mennyire korrekt és okés, tényleg.

2018. nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem bantasbol fogok irni, csak azt irom le, amit kivulallokent latok a szituaciobol. Szerintem ez egy tipikusan olyan helyzet, hogy te boldog akarsz csupan lenni a paroddal, mert mitudomen hosszu ideje együtt vagytok, felsz a valtozastol, meg hat kulonben is a parod a legcsodalatosabb ember. Ez tök jol hangzik, csak semmi koze a parkapcsolathoz, hogy valakit csodalatosnak tartasz. Egy baratot szokas igy jellemezni, ugy ahogy te csinaltad. Csodalatos... es? Hol maradnak a ferfi-noi viszonyt leiro szavak?

Aztan kozbe jonnek az ilyen esetek, amik megmutatjak neked, hogy lelekben, erzelmileg mar teljesen mashol jarsz mint ez a kapcsolat, csak a fent leirtak miatt probalod magadat visszatuszkolni bele.

2018. nov. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Akkor én is kapcsolatban voltam és megismertem neten egy pasit. Minden nap beszéltünk találkoztunk is és több alakult ki mint barátság. De nem éreztem szerelemnek. Teljesen oda voltam érte vágytam rá és szerettem mint egy legjobb barátot vagy egy családtagot sőt ennél jobban de tudtam hogy ez nem szerelem. Egy nap ő is bevallotts hogy kapcsolatot akar velem és hogy válasszak közte és a barátom közt (aki akkor már csalt mással) de én hülye voltam és a pasimat választottam. Nem tudtam össze jönni egy olyannal akibe nem vagyok szerelmes. El lettünk volna de ennyi. Inkább maradtam a langyos f*sban. De fél évente kb mindig felkerestem ezt a pasit mert hiányzott nem tudtam elfelejteni. Mondta hogy én is mindig eszébe jutok és nem talál olyan lányt mint amilyen én vagyok. De ilyenkor sem beszéltünk túl sokat mert direkt úgy generálta a beszélgetést hogy én neki essek és akkor el tudjon küldeni vagy letiltani. Szerintem kellett neki az a feszültség hogy meg tudja tenni. De utána pár nap múlva mindig feloldott de magától sosem írt mert borzalmas makacs. Aztán egy nap ott hagytam a pasim és haza költöztem akkor nekem már volt egy legjobb barátom aki még mindig velem van. Haza jöttem és pár nap múlva írtam a pasinak hogy mi újság stb. Örült hogy haza költöztem és még mindig szerette volna ha össze jövök vele vagy ha nem is de szaxuálisan megkapjon mint a barátság extrával. Nem mentem bele mert akivel most jól elvagyok barátság extrával van több éve és ez nekünk így nagyon jó. Én így sem akarok mellette mással dugni és nem verem át ahogy engem is átvertek 2 évig. Na akkor megint nekem esett hogy hazug vagyok és persze én elkezdtem vitázni vele amiért letiltott megint de pár napra rá feloldott. Ez volt egy éve és nem keresem azóta. Tudom hogy ez sehogy sem működött volna és nem eröltetem ezt tovább. 3 éve kb hogy hol beszéltünk hol nem és csak most jutottam el arra a pontra ahol azt érzem nem érdekel többé és le tudtam zárni. Persze eszembe jut attól és sajnálom hogy össze vesztünk mindig mert előtte nagyon jól elvoltunk. De ez van. El kellett fogadnom hogy nekem vele nincs jövőm. Túl féltékeny volt és mindig annak kellett történnie amit ő akart. Nem illettünk össze ennyi. Egy idő után majd te is le fogod tudni zárni.
2018. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah igen most hogy olvasom a 3. válaszolót van benne igazság hogy én is a boldogság okozta pillanatokért szaladtam a másik pasi után csak hát ez akkor sem szerelem volt.
2018. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elgondolkodtató válaszok.
2018. nov. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!