Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A párommal lassan fél éve vagyunk együtt, de előtte is kb 3-4 hónapig ismerkedtünk, randizgattunk.

Már az elejétől kezdve kb heti 1x találkozunk, de akkor is kb 3-4 órára. Ő egyetemre jár, én pedig okj-s szakmán vagyok utolsó éves.

Telefonálni nem szeret, úgyhogy messengeren beszélünk.

Tudom hogy szeret és én is szeretem őt, de ez igy nekem picit kevés, hogy heti 1 x tudunk találkozni. Persze már beszéltem vele erről, de mindig az egyetemre fogja azt, hogy kevésszer találkozunk.

Szerintetek én gondolom túl? Én várok sokat?

Én 20 éves vagyok, a barátom 21



2018. okt. 23. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vársz sokat. Ha neki ennyi ideje van kapcsolatra, akkor nem kéne erőltetnie a kapcsolatosdit. Még hosszú évekig nem lesz javulás.

Ha neked ez kevés, akkor lépj tovább. Változásra hiába vársz.

2018. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószinüleg nem csak a kapcsolatotokba fektet energiât, pl barâtkozik,màsokkal is van. Valóban kevés a heti 1, de a hétvégéket sem tudja szabaddâ tenni nektek? Nekem kicsit komolytalannak tűnik akkor. (Bocsi)

27/L

2018. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Hétvégente haza jár, mert az egyetem miatt kolis. Szóval akkor sem tudunk találkozni.

2018. okt. 23. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól igy magad,kevesled,akkor ne is lovalljâtok bele nagyon magatokat. Ebben a korban a tàvkapcsolat pedig majdnem mindig halott ügy,tekintve hogy burjànzanak a csajok-hapik a suliban. Remélem nem bântottalak meg.

27/L

2018. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha látod, hogy őszintén szeret;m eg te is őszintén szereted őt, akkor hagyod tanulni sztem simán elfogadható, hogy tanulni akar;

Ezt a pár évet még kibírjátok, ha valóban szeretitek egymást;

de ha már megfogalmazódott, hogy elhagyn ád ,(ha csak emiatt )n megkérdőjeleződütt benned, hogy te szereted őt annyirsa, hogy velemaradnál..

2018. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen egyetemre jár? Én is egyetemista vagyok de ez a heti 1 néhány óra ez kb nulla. És nyilván minden egyetemen és szak más de az hogy egy egyetemistának nulla ideje legyen nekem fura. Persze ha a Lomonosovra jár akkor az más de gondolom nem.
2018. okt. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Miskolci egyetemre jár,programozónak tanul.
2018. okt. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!