Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Lényegében a történet:

/Próbálom semlegesen írni, mert nem is lényeges, hogy melyik fél milyen nemű./

Kollégám régóta szemezgetett egy nyaralóval, amikor is úgy másfél éve sikerült összehozniuk, hogy elkezdtek telefonon is ismerkedni. Tudni kell, hogy másik fél messze lakik, viszont van párja is, akit „nem szeret”, és a kollegám javára van korkülönbség is. Így is üzengettek, lementek a szokásos körök, és a munkatársam már nagyon szeretett volna találkozni, többször felajánlotta, hogy elmegy hozzá, mikor pedig ő jött le, akkor próbált lehetőséget teremteni, hogy együtt legyenek, mégse lett semmi a dologból, csak egy pillanatig tartó csók.

Én kívülálló vagyok, azt mondom: A másik fél nem mer lépni, mert könnyebb neki így, hogy van az unalmas párja (szegényre nem tudok jobbat mondani), a távolság is persze közrejátszik és a korkülönbség.

Viszont nem értjük, hogy miért nem vet véget akkor ennek a másik? Miért ír vissza, miért keresi? Talonban akarja tartani, hátha egyszer lesz valami? Mert a kollégám megírta, hogy akkor hagyják ezt az egészet, és tiltsák le egymást, de a másik fél először tiltakozott, mostanra már nem reagál egyszerűen. Egy ideje csak elolvassa az üzeneteket, de nem ír, és a munkatársam úgy van vele, hogy legalább okokat tudna, miért nem jött össze ez az egész? Szegény nem tud túllépni, én pedig könnyen beszélek, hogy nem én vagyok ebben a helyzetben.


Szóval erre lennék kíváncsi, (az ítélkezést leszámítva, hogy megcsalnak itt valakit, hogy a kollegámat is eléggé behülyítették, ezeket mi is tudjuk :D), hogy szerintetek mi van ilyenkor a másik fél agyában? Nem tudja eldönteni, hogy mit akar, és ezért mindenki szenvedjen? Mit érdemes ilyenkor tenni?

Nyugodtan írjatok több lehetőséget, hogy szerintetek mi lehet a háttérben!



2018. okt. 28. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel valószínűleg jól fogalmaztál, és a párja unalmas - így valószínúleg izgalmat akart, kalandozni, de semmi komoly.
2018. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Köszi, ebben lehet valami amúgy. Csak akkor nem mert lépni.
2018. okt. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!