Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen érzéssel tölt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéssel tölt el Titeket amikor megtapasztaljátok hogy az exetek jóval boldogabb az új, utánatok következett kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy hébe-hóba ránéztek a Facebookjára/Instagramjára és árad a boldogság. Minden képen széles mosoly az új férfival/nővel, napistoryk árulkodnak róla hogy milyen tartalmas a kapcsolatuk (programok, kirándulások, stb.) Egyszóval: boldogabb. Boldogabb mint veletek volt. Milyen érzések vannak bennetek ilyenkor?


27F


2021. dec. 29. 03:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyreszt nem veszem keszpenznek a kozossegi medias parasztvakitast, masreszt ha valoban boldogok, akkor orulok neki.
2021. dec. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem érdekel
2021. dec. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Én eddig csak az ellenkezőjét tapasztaltam. Én voltam a boldogabb fél.
2021. dec. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy boldog. Én is boldogabb vagyok az új párommal. Nem találtuk meg egymásban azt, amit kerestünk, nem hoztuk ki egymásból a maximumot.

De zárójelben megjegyzem, hogy facebook, instát ne vedd alapul. Mi előző párommal viszonylag sokat posztoltunk, boldognak tűntünk kívülről. De nem voltunk. Mostani párommal több mint fél éve vagyunk együtt, és eddig egy közös képünk volt, az is sztoriban. És nagyon boldogok vagyunk.

2021. dec. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanannyi képet rak fel facebookra, mint velem, ugyanúgy boldog, mosolygósakat. Én szevedtem mellette, örültem, hogy megszabadultam tőle, és most örülök, ha megtalálta a magához való párját. De közösségi médiára kitett képekből azt levonni, hogy valaki boldog... bakker a veszekedős időről, és arról, hogy sírva megy be reggelente dolgozni valamiért senki se tesz ki képet, írást. Csak amikor épp happy minden a képen.

De pl. van egy másik exem, aki viszont velem szakított, aztán nagyon csúnyán bánt velem, mégis pár év elteltével örülök, hogy megtalálta a boldogságot egy másik férfival, őket ismerem és tudom is róluk, hogy boldogok.

2021. dec. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Örülök hogy megtalálta azt akivel boldog.
2021. dec. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
nem erdekel, mert en is ezerszer boldogabb vagyok az uj pasimmal, mint vele.
2021. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
A facebook nem a valóságot mutatja... közel sem
2021. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Jön még kutyára dér.
2021. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Egy két exemnel, tudom hogy hiába pakolja ki a jobbnál jobb helyeket, meg mosolygós képeket ismerve Őt úgyis megcsinálja a műsorait. Illetve hallok is vissza dolgokat.


Kettő is van akitől örülök hogy nem mentem bele jobban, és vége lett. A mostani parjait meg nem irigylem.


Legelső páromnak mar gyereke van még felesége. Ott is hallottam vissza durva dolgokat, de talán mellette boldog is. Nem irigylem, nincs vele semmi bajom. Ő jó ember volt, csak örülök ha boldog,megerdemli.

2021. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!