Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer mindenki megtapasztalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer mindenki megtapasztalja, h milyen érzés, ha nem kell vkinek?

Figyelt kérdés

Mindenkivel megesik, h dobja azt a személyt, aki sopánkodik utána közben pedig ő is sopánkodik egy 3. személy iránt?

Mi értelme? Miért nem ad egy esélyt, kitudja... Vajon mindnyájan ennyire önzők vagyunk? Aki nem kell az mehet a szemetesbe. Miért csinálja ezt az ember? Mert nincs meg a "kémia"? Nem értem... bár még csak 19 éves leányzó vagyok, de akkor sem értem. Néha én is ilyen embernek látom magam.

Mert volt, h én is visszautasítottam vkit...De mikor engem utasított vissza az a személy, akibe szerelmes vagyok/voltam(??) vagy csak rajongás az egész? vagy csak azért kell mert nem kaphatom meg.

Jajj, de megkavarodtam.


2012. jan. 11. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Többször is. Sokszor még a legjobb nőket / pasikat is dobják. :)
2012. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy megkavarodsz, tök normális.. Nőből vagy..

Egyébként meg igen, elég sok önző ember van.. És az sem lesz jó kapcsolat amibe úgy mész bele, hogy "próbáljuk meg", "ha nincs ló jó a szamár is", "beérem vele", miközben más után sóvárogsz..


F/16

2012. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenkivel megesik
2012. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!