Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után léptetek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után léptetek túl az exeteken?

Figyelt kérdés
Mi 7 évig voltunk együtt, 1 éve szingli vagyok és azóta nem is feküdtem le senkivel, egyszerűen senki máshoz nem tudok vonzódni és még mindig hiányzik az exem. Szeretnék egy komoly kapcsolatot, mert magányos vagyok, de taszít mindenki. Nem tudom, hogy hogy lábaljak ki ebből az egészből.

2021. jún. 28. 03:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 ev lapcsolat utan szinte 2 volt mire uj kapcsolat lett. Megcsalt es nagyon nem ment a tovabblepes. Mostmar minden kiraly, de nagyon sokaig nem volt, nem is akartam senki mast. Adj neki idot, eljon majd az ideje. Nem mindenkit erinr meg ugyanannyira egy szakitas, van aki lassan van aki gyorsan dolgozza fel. De fel kell dolgozni, eat shit sleep repeat..
2021. jún. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Nálam nem idő hanem új srác kérdése.

Az csak a biztos nálam hogx egyedul nem tudok túllépni.

De ha jön egy srác aki "magával tud ragadni", megfog, akkor sikerül.

Az mindegy hogy csak hónapok, vagy évek.

Amig ez nincs asdig sínylődöm.

2021. jún. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
2 nap
2021. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 évig voltunk együtt. Nagyon ellaposodott, meguntuk. Neki pár napba telt, már másta hajtott. Nekem 2-3 hónap volt kb.
2021. jún. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időtartam. Kinek mennyi. Van aki azonnal mással van, van aki évekig nem talál senkit. Ezt nem úgy kell érteni, hogy kidoblak azért, mert van más. A kidobott fél is lehet azonnal talál új partnert. Egyszerűen nincs számára gyászperiódus, mert nem olyan. Sokan pedig évekig benne ragadnak a helyzetben. Változó és egyáltalán nem biztos, hogy az jár jobban aki egyből talál valakit.
2021. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves kapcsolat után fél évvel már ismerkedtem a jelenlegi párommal.
2021. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
volt akin 1 nap, volt akinek 1 hét, volt akin majdnem 1 év.
2021. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 év után május végén lettem elég durván kidobva :D. ma Június 28.-a van és már randizgatok és sokkal jobban érzem magam. Gondolataim még vannak de már nem teszi ki az egész napomat csak néha néha beugrik. Idő és tényleg csak az idő tud segíteni :)
2021. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó kapcsolatomnak 6 év után lett vége.


27 évesen de előtte is, úgy gondoltam felesleges időt pazarolni a kínlódásra, meg ilyen kapcsolat feldolgozására, csak az időm megy el vele feleslegesen...nincs mire várnom. Csak saját magamat szívattam volna.

kb úgy 1 hónap után kezdtem ismerkedni

2021. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!