Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan, hogy feloldodtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy feloldodtátok az exeteket facebookon? Miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik exemet tiltottam minden létező csatornán, mert kutakodott utánam. Eszem ágában sincs feloldani, még évek után sem.
2021. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, arra az időre tiltottam, amíg túl nem jutottam rajta. Azóta újra ismerősök vagyunk, de ennyi.
2021. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy évek után úgy döntök hátha változott már azóta és ha feloldom biztos vagyok már abban, hogy úgy sem fog felkeresni engem.
2021. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ő törölt le engem. Azt mondta idézem: elvégeztem pár beállítást. XD Mondom jaaa értem én. Meglátta hogy kapcsolatban vagyok, az volt a baja. Mert pont előtte udvarolt miután akkor már 2 éve szakítottam vele. Mert nem szeretett. Hirtelen nagyon nyomult akkor, de nem közöltem vele hogy én nekem alakul valami. Hiszen amúgy szó sem esett olyanról konkrétan hogy megint összejönni. Erre letörölt. :D Hát, oké. Eggyel kevesebb ismerős. Engem nem zavart volna ha ott van. Mindent elkövetett hogy szakítsak vele, nem is értettem miért is sértődött meg.
2021. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyik exem se tiltottam le, és nem is értem hogy miért alapvető valakinek szakítás után a tiltás. Én mindig igyekeztem annyira értelmes partnert találni akiről feltételeztem, hogy ha vége akkor tudomásul veszi és nem fog zaklatni. Úgy tűnik, hogy elég jó az ítélőképességem, mert végül nem is volt erre szükség soha.
2021. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy is minek a tiltás? Az csak menekülésnek számít, annyi is elég, ha ír nem írok vissza és azzal se tud mit kezdeni.
2021. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azok számára, akiknek kérdés, miért jó a tiltás.


Nekem:

1) az exem megcsalt hosszú évek után és a szakítás után 2 héttel már az újoncról posztolt

(persze, tudom, nem kell néznem, de nekem így könnyebb volt)

2) állandóan vártam volna, hogy írjon, belássa, hogy hibázott.

(ami amúgy meg is történt)

3) a facebookos tiltás ellenére/után elkezdett egyéb platformokon zaklatni.

Értem zaklatás alatt azt, hogy milliószor megmondtam, hogy ne keressen, mert nem vagyok rá kíváncsi, de akaratom ellenére írogatott új telefonszámokról, kamu profilokról.

Ez azért kicsit para, nem?

Szóval igenis van olyan, hogy szükséges a tiltás. Konkrétan minden információt titkosítottam magamról, hogy a nyomorult kamu profiljairól se tudjun utánam nyomozgatni. Azt meg a franc sem érti, miért nem akadt le rólam hónapokig, hisz összejött azzal, aki miatt kiraktam. De ez legyen már az ő gondja, ne az enyém.


Szóval nem, nem oldottam fel és jó ideig nem is tervezem. Talán, ha teljesen túltettem magam a történteken, akkor feloldom, de csak hogy megnézzem, mi van vele azóta. Bár ez sem biztos, mert egyből jelnek venné, hogy mostmár írhat és biztos ezért oldottam fel. Úgyhogy inkább hajlok affelé, hogy ne oldjam fel soha többet.

2021. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltva van facen, instán, viberen + blokkolva az összes telefonszáma. Így is marad, kiérdemelte.
2021. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs exem.

De ha valakit letiltok, fix hogy nem oldom fel. Mindennek van oka.

2021. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezték többen, hogy mire jó a tiltás. Én például azért tiltottam, mert nem tudtam egykönnyen elengedni. Tudtam, hogy ha nem tiltom, mindig nézegetem, esetleg rosszabb pillanatomban írok neki - pedig a kapcsolat egyértelműen nem működött. Könnyebb úgy továbblépni, ha kitörlöd konkrétan az életedből, nem látod, nincs is lehetőséged felkeresni őt, illetve ő sem tud téged.


A kérdésre válaszolva, nem, nem oldottam fel, pedig már sikerült túllépnem rajta, de viszont értelmét sem látom már, hogy feloldjam. Minek? Hogy hátha észreveszi, hogy feloldottam? Beszélni nem akarok vele, látni sem szeretném, hogy mi van vele azóta - tehát semmi okom feloldani.

2021. jún. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!