Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan, hogy feloldodtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy feloldodtátok az exeteket facebookon? Miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, míg nem voltak ezek az online felületek, ugyanúgy nem tudtak az illetőről szakítás után semmit, hacsak össze nem futottak, netán fel nem hívták egymást.

Úgyhogy szerintem egyáltalán nem drasztikus lépés a tiltás, semmi szükség arra a szakító feleknek, hogy egymást nézegessék ezzel lassítva a továbblépést, pláne ha nehéz szakítás volt.

2021. jún. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Belegondolva vicces, mert elég ellentétes indokok miatt:

vagy azért, hogy el tudjon érni, ha újra szeretné kezdeni,

vagy azért, mert lezártam. (Nem volt csúnya szakítás, csak könnyebb volt így lezárni. Ha segítségre lenne szüksége,mai napig segítenék neki.)

2021. jún. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se tiltottam le soha... nem mintha tele lennék exekkel. :D
2021. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!