Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe tellett teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe tellett teljesen továbblépni az exeteken? Próbálok más dolgokra fókuszálni, de még mindig cefetül vagyok, pedig már hetek teltek el. Mit kellene tennem, hogy végleg elengedjem őt, hogy ne legyenek iránta érzéseim többé?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, nem tudom elhinni, hogy fogok találni egy ugyanolyan gyönyörű vagy még szebb lányt, aki belső tulajdonságait tekintve is csodás.

2020. aug. 4. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem kB. 3 éve hagyott el az exem de még mindig agyalok rajta elég sokat s sok mindenről eszembe jut. Nem szeretem már de mégis nehéz elfogadni s túl lépni meg mai napig is hogy elhagyott. Remélem nálad nem húzódik el ennyire. Kitartást
2020. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! A korábbi tapasztalataimból ez ki fog tartani egészen addig, amíg nem találok valaki mást. Remélem, neked is sikerül lezárnod.
2020. aug. 4. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak próbálj tenni is érte. És ne otthon gubbassz és várd a csodát, mert az nem fog jönni.
2020. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!