Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudtatok tovább lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtatok tovább lépni az exeteken?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez elég nehéz, főleg ha téged dobtak ki :)


Igazán nem is lehet, csak elfelejteni, ha jön majd jobb vagy valami másba ölöd az időd és nem számít már. Mondom ezt úgy, hogy én nem is voltam szerelmes. Pedig szerettem volna, d enem sikerült :S Hiba volt, a legnagyobb hibák egyike amit elkövettem.

2021. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Blue-eyed ***** válasza:
100%

Én épp most élem meg. A barátnőm szünetet kért, szeptemberig. Sejtem, hogy van neki más csak nem meri elmondani...

Nagyon szar érzés, szerintem nincs szünet egy kapcsolatban.

Vagy benne vagyok vagy nem.

A lényeg, ha szakítás van az olyan mint a gyász.

Minél jobban szeretted a párodat annál nehezebb elengedni :(

2021. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2.


Jól sejted, ebből már nem lesz semmi, kivéve ha az új pasika elhagyja. Akkor visszatérhet még hozzád amíg nem akad jobb :) Akkor mnég összekaphatod magad :P


Ha szeretted akkor ez nagy kín lesz. Nekem még az is star volt anikor nem voltam szerelmes. Arre sajhnos nem is vagyok képes :D


Ez részben jó részben rossz,. :(

2021. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ugy hogy visszajárt még szex miatt és lassan kopott el.


Nekem a halálom volt az eleinte, hogy mint akit elvágtak, egyik nap még ölelem és másik nap meg se kép se hang.


Nekem rengeteget segit az ha minden kapcsolatom vége fokozatosan van levezetve es elkopik.


Ugye a szakito fél már eleve tudta elore, ő már teljesen felkészült volt, már lezongorázott mindent magában, feldolgozta es aztán lép le. Mikozben annak aki meg szerelmes volt es a rozsaszin kodben uszott, a szakitás maga a sokk. Nem volt ideje feldolgozni megemészteni megszokni a gondolatot,felkeszulni elengedni stb. Hanem kapott egy büdös nagy pofont a semmiből és padlot fog.


Szerencsémre minden exemnek volt még annyi "szive", vagy akarmilye, hogy nem állt neki letiltani, hanem beszélt velem visszajárt, érezhettem is hogy jé tényleg milyen hűvös kimért lett a másik, és szépen át tudott bennem is formálodni, hogy jé tényleg milyen emberbe voltam én szerelmes..


Ha meg vki ugy lép le mégis hogy se kép se hang, egy másik pasi kell kb azonnal. Nekem ez Hatalmas segitség. A túléléshez is.

2021. márc. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Nálam egyszerű a dolog - lévén hogy nem találkoztam még olyannal, akivel barátságban váltunk el. Képek megsemmisít, cuccok elvitet, töröl-tilt. Elvarrom a szálakat, és utána csinálom azt, amit mindig is csináltam...


Jelenleg - durván hangzik - sokat segített exem hozzáállása a dolgokhoz. Úgy általában véve. Ha a közös hitelt letudjuk, tovább nem érdekel. Helyet csinál annak, ami mellette kimaradt az életemből.

2021. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5 hónap "kapcsolat" után egyszerű volt. Pedig ő dobott ki.


5 év után már nagyon-nagyon nehéz, pedig én voltam a szakító fél.

2021. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy jó módszer. Időt kell hagyni magadnak, és végig kell menni a gyászfolyamaton. Nem egyszerű, erősnek kell maradni, de egy idő után (ami lehet évek is) azt veszed észre, hogy indiferens lesz az ex.
2021. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is most élem át ezt. 2 héttel ezelőtt dobott a barátom, de ma ráírtam hogy megbeszéljük de ő nem akarja újrakezdeni velem. Nagyon hiányzik:( nem is tudom hogy fogom kiverni a fejemből... ez olyan mint egy rossz rémálom..
2021. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
A nők szakítás terén kíméletlenebbek nincs bűntudatok hamar tovább lépnek, de ha őket dobják akkor egy őrjöngő bestiák , zaklatnak.. A férfiak empatikusabbak szakítás terén is.
2021. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiírták magamból, elküldtem. Ha elolvassa se fogom tudni, de nekem megkönnyebbülést hozott.
2021. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!