Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy összezavarodv...

Voltatok már úgy összezavarodva hogy nem tudtátok kit szerettek igazn a férjetket vqgy az exeteket aki rendes veletek. Vagy csak sajat magatokat de kell egy tars?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
En egyszer nagyon osszezavarodtam. Ujra találkoztam az exel, nem tortént kozottunk semmi sem, de iszonyu felkavarodást okozott bennem. Akkor jottem rá, hogy talan o lett volna az igazi, ha nem hagyom el.Evek kellettek, hogy észhez térjek.Sohasem éreztem olyat, mint akkor.
2013. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És elmondtad a ferjednek?
2013. júl. 1. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen elmondtam a férjemnek, a lelkiismeretem nem hagyott volna élni, pedig csak beszélgetés volt.

A férjem hagyta, hogy tul tegyem magamat rajta, az idiótaságomon.

A másik probléma az volt, hogy az ex is azt mondta, hogy õ is még mindig szeret.

Mind2.-en családosak vagyunk, tehát a józan ész gyõzött.

2013. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. A férjemet szeretem, mint a szerelmemet, a társamat az életben, az exemre (életem előző nagy szerelmére) meg úgy gondolok, mint egy jó ismerősre egy régi barátra.

Ha nem vagy tisztában az érzéseiddel, akkor ideje komoly önvizsgálatot tartani és tisztázni magadban ezeket a dolgokat. Más nem tudja megmondani mit és miért érzel.

2013. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt ilyen,volt 1-2 szerelem az életemben mielőtt megismertem a férjem,de csak a férjem az akire úgy gondolok,hogy Ő az igazi,senkit nem szerettem igy,nem lehet összehasonlítani egy exemmel sem.
2013. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!