Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig nézegettétek az exeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nézegettétek az exeteket a közösségi médián? Minek a hatására tudtatok erről leszokni?

Figyelt kérdés

Le van tiltva mindenhol, nem beszélek vele, viszont kb hetente ránézek böngészőből, mert azért kíváncsi vagyok rá, SAJNOS...

Annyiszor elterveztem már, hogy befejezem, de nem bírom.

Ezelőtt kb sosem posztolt, volt, hogy profilképe sem saját maga volt, mióta szakítottunk, azóta pedig szinte hetente új képeket tesz ki profilképnek meg mindennek, persze nyilvánosra állítva...

Neki már a szakítás héten új kapcsolata lett, amitől borzalmasan érzem magam, attól meg végképp, hogy még agyon is posztolja a nagy boldogságát. Ilyenkor rosszul érzem magam és irigy is vagyok.. Mégsem tudom nem nézegetni. Más is van így, vagy csak én vagyok ennyire nyomorult? 4 hónapja megy ez...


2021. ápr. 25. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szakítás után pontosan 0 napig

amikor már minden érzelem eltűnt (6-10 hónap), van, hogy ránézek pár havonta, hogy mi újság

2021. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos egy ideig nézegettem, aztán észrevettem hogy ez engem is tönkretesz.. Egyik nap elhatároztam hogyha még eszembe is jut a gondolat vagy már automatikusan privát lapot nyitnék meg, akkor magamban magamra szóltam, hogy “NEM, ITT ÁLLJ MEG!” és azonnal elhesegettem ezt a gondolatot.

Helyette inkább leraktam a telefont, mászkáltam két kört a lakásban és szép lassan kikopott ez a szokásom, magamra se kellett szólnom, mert már teljesen elfelejtettem és én is megkönnyebbültem

2021. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2-es, ez neked kb mennyi idő volt? Örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel az inkognitó ablakkal így... :D
2021. ápr. 25. 13:07
 4/18 anonim ***** válasza:

Elég toxic kapcsolat volt a dolog és sajnos nagyon belecsavarodtam a dologba, így azthittem nélküle nem lehetek már semmi. (Azóta persze ez gyökeresen megváltozott)

Nem volt alapból se letiltva sehol, mégis szégyeltem ránézni egy-két nap után, mert leesett hogy ő nagyon nem nekem való. Ezt fogtam meg, és ebbe kapaszkodva pár hét alatt teljesen elengedtem. Ha nem teszem, akkor simán lehet hogy hónapokig utánanézek. De azóta sem őt, se senki mást nem kerestem, azután hogy nincsenek az életemben, őszintén nem nagyon érdekel, hogy kivel-mivel vannak, vagy mit csinálnak, úgyse tartozik rám 🤷🏼‍♀️

2021. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A franc nézegette, le volt tiltva, őt jobban érdekelte az enyém es a mai napig (7!!év) az erdekli mit csinalok meg kivel
2021. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Egy percig se.

Én szakítottam vele, mert már nem bírtam tovább nézni a fancsali fejét. Ha kíváncsi lettem volna rá még egy másodpercig is, akkor nem szakítok.

2021. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A miénk is elég mérgező volt... Ő kamu profilokat gyárt(ott) és arról nézeget. Teszem hozzá, nekem semmit, azaz semmit nem lehet látni a profilomon, ha valaki nem az ismerősöm, illetve nem is posztolok, így nem értem...

Meg új számokról is próbált velem kapcsolatba lépni és arról faggatni, nekem van-e már valakim.

Sajnos nagyon nehéz így leállni, csak magamat ostorozom. De elég irigy vagyok, hogy egy ilyen embernek meg joga van a boldogsághoz, máris mással van, de közben engem nem hagy békén.. Tudom, hogy nekem attól nem lenne jobb, de talán azért nézegetem, mert azt várom, hogy mikor mennek szét és mondhatom, hogy megérdemelte.. Ne kövezzetek meg, ez egy anonim oldal, muszáj valahol ezt kiadnom magamból. Szemét és rosszindulatú vagyok, tudom. De nem jutottam még el arra a szintre, hogy nem érdekel... Főleg így, hogy tett róla a hónapok alatt, hogy lassítsa ezt a folyamatot, az állandó megkereséseivel.. Valahol azt érzem, hogy direkt azért posztol nyilvánosan azóta, hogy én a tiltás ellenére is ha ránézek, lássam mennyire boldog... :) nagyon nem kellene nézegetnem....

2021. ápr. 25. 13:18
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűntek el szakítás nélkül, mint akik meghaltak.

Egyik nap még szeretkeztünk, másnaptól mintha nem léteznék.

Átéltem azt a fájdalmat, amit azok élnek át, akiknek eltűnt a szerettük a harcmezőn és nem kaptak hírt.

Tényleg nem tudtam, életben vannak-e.


Ezért aztán évekkel később ennek a fájdalomnak 95%-át feloldotta az internet:


"Meddig nézegettétek az exeteket a közösségi médián? "


Amíg megbizonyosodtam róla, hogy életben van.


Kb. 5 évente rájuk nézek azért, de nem aktívak a közösségi médiában, néha nincs is accountjuk.

2021. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
3: Mi az az inkognitó ablak?
2021. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7: Nevetni fogsz, de szakirodalom szó erről, hogy vannak ilyen személyiségzavarok, azért posztol valóban.

Élvezi a szadizást.

És miről szólnak a megkeresések?

2021. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!