Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig nézegettétek az exeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nézegettétek az exeteket a közösségi médián? Minek a hatására tudtatok erről leszokni?

Figyelt kérdés

Le van tiltva mindenhol, nem beszélek vele, viszont kb hetente ránézek böngészőből, mert azért kíváncsi vagyok rá, SAJNOS...

Annyiszor elterveztem már, hogy befejezem, de nem bírom.

Ezelőtt kb sosem posztolt, volt, hogy profilképe sem saját maga volt, mióta szakítottunk, azóta pedig szinte hetente új képeket tesz ki profilképnek meg mindennek, persze nyilvánosra állítva...

Neki már a szakítás héten új kapcsolata lett, amitől borzalmasan érzem magam, attól meg végképp, hogy még agyon is posztolja a nagy boldogságát. Ilyenkor rosszul érzem magam és irigy is vagyok.. Mégsem tudom nem nézegetni. Más is van így, vagy csak én vagyok ennyire nyomorult? 4 hónapja megy ez...


2021. ápr. 25. 13:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Elsőkörben mindent megbánt, sajnálja, legyünk jóban, fontos vagyok, mi újság velem. Aztán hamar mindig a lényegre tért:

Van-e valakim, szexeltem-e már, hova költöztem, a munkában minden oké - e, vele netán akarok-e szexelni a körülmények ellenére...

2021. ápr. 25. 13:27
 12/18 A kérdező kommentje:
Inkognitó ablak: nem vagy bejelentkezve a google fiókodba, így nem irányít automatikusan a saját FB oldaladra. Illetve az előzmények nem visszakereshetők, inkognitóban maradva böngészhetsz.
2021. ápr. 25. 13:28
 13/18 anonim ***** válasza:

12: Ezt nem értem, ez mondd el jobban, légyszi!

FB-on lépek be, ezt értem, mindig onnan lépek be.

De azt jelzi, ha valaki online van, kis zöld pöttyel.



"Elsőkörben mindent megbánt, sajnálja"


Miket?


"legyünk jóban"


Az mit jelent?

És főleg mért akar jóban lenni, ha szakított?

Vagy akkor mért szakított?


" akarok-e szexelni a körülmények ellenére..."


Mármint hogy 2 barátnőt akar?

Erről én sürgősen egyeztetnék a barátnővel, és ezt hiszem, ez az akció meg is oldaná a helyzetet.:)

"Szia, Rozika, én vagyok a Béla legutóbbi exe, november közepéig voltunk együtt. Szeretnék veled találkozni, mert a Béla felhívott tegnap, hogy legyek én is újra a barátnője. Mivel erről már nem csak én döntök, mert úgy tudom, ti is együtt vagytok, szeretném veled megbeszélni, ez részedről oké volna-e, nem tudom ti már megbeszéltétek-e ezt... Tudom, nem telefontéma, szeretnék veled a héten találkát, hogy dönteni tudjak."


Vagy inkább személyesen felhoznia témát, sokkal több infó átjön akkor.

2021. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem FB-n, csak simán a google-be beírod a nevét és kiadja a facebook fiókot és meg lehet nézni, ami nyilvános poszt...


- miket bánt meg? Jó kérdés, szerintem őszintén semmit. Elég sok rossz volt már a rovásán, sokat bántott érzelmileg. Na meg, az új párral is a hátam mögött kezdett ismerkedni. Így én szakítottam, nem ő.


-jóban akar lenni - ezt sem tudom, hogy gondolta ezekután. Gondolja teljesen rendbenvan, hogy kvázi megcsalt, összejön az újjal, én meg majd haverkodok vele ezek ellenére. Hogyne...


- Rozika tudja, beszéltem vele, de kár volt. Még bizonyítékokat is mutattam, de csak én érzem magam azóta hülyének, mert Rozikával azóta is dúl a love.

2021. ápr. 25. 14:57
 15/18 anonim ***** válasza:

"Nem FB-n, csak simán a google-be beírod a nevét és kiadja a facebook fiókot és meg lehet nézni, ami nyilvános poszt..."


Ja, értem. De ez mitől incognitó?

Nem mutatja meg a FB egyébként sem, ki lapozta fel az oldaladat.


És ehhez is be kell lépni, kívülről nem mutatja meg.


"Rozika tudja, beszéltem vele, de kár volt. "

És mit mondott? Részéről rendben, hogy összejöjjetek?

2021. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok 2.lenni és ezekután 1.sem,csak nehéz a lezárás...


Rozika ennyit mondott: ,,hmm, szép".,,vicc".,, azért köszi, hogy szóltál ".


Ennyi.


De én letiltottam, így Fb - n nem látom. Keresőből pedig meg lehet nézni a profilt, akkor is, ha nincs Fb regisztrációd, vagy nem jelentkezel be. Bejelentkezve nem látom, mivel tiltottam.

2021. ápr. 25. 15:11
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nem akarok 2.lenni"

Tudom, de azzal érnél célt, ha egy beszélgetés erejéig úgy tettél volna. Tehát ha azzal kerested volna meg, mintha szeretnél az lenni, kérnéd a beleegyezését.


Ennek így tényleg kevés értelme volt.



Érdekes, mert nekem van FB-regim, és így se lehet kívülről megnézni az idővonalat, se egyebet, csak a név és kép jön fel, ha egyáltalán.

2021. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem néztem, nekem bakker küldözgették, meg anyám is "hogy nézd milyen felesége van, meg gyereke is született". Szegényre meg még pár másik jóakaróra úgy kellett rászólnom, hogy nem akarok tudni semmit az exekről.
2021. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!