Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem túlságosan aggódik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem túlságosan aggódik, hív ezerszer egy nap akár ha arról van szó. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem lassan 2 hónapja barátnője is van, és folyton keres stb. Igyekszem tartani magam, de sokszor annyira elborul az agyam, a kelleténél is mogorvább vagyok, pedig nem úgy szeretném. Ha bármi van jön és segít, ha nem hall felőlem egy ideje akkor 10x is is felhiv, plusz smst is ír. Sokszor már direkt nem írok vissza. Szeretem őt... De ha van barátnője.. Miért cselekszik így?. Meghív enni ha úgy van (együtt éltünk és meg van pár elintézni valónk, ezért van, hogy osszefutunk.) vannak állataink is, egyre sűrűbben szeretné őket látogatni. Nagyon sok minden történik, de őszintén nem tudom hogy hogyan kezeljem, mert sokszor tényleg ki borulok, mert egyszerre esik jól és bosszant, hogy ő elvben már tul lépett meg minden. Ez ilyen se veled, se nélküled szitu.

2021. jún. 17. 13:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó keresés után 2 hónappal kezdtem kb tényleg jobban lenni. Egyébként 7 hónapja mentünk szét, de még mindig vannak nehéz pontok és a mai napig mindennap gondolok rá.

Nyilván nehéz, mert én szerettem. De aki kifelé kacsintgat, az inkább menjen.

2021. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21# esetleg lehetne privátot indítani? Lennr pár kérdésem, de ha nem szeretnéd, mert neked kellemetlen akkor az sem baj!
2021. jún. 17. 19:13
 23/24 anonim ***** válasza:
54%
Persze, írhatsz nyugodtan, de lehet, csak lefekvés előtt térek már vissza. :)
2021. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Te nagyon türelmes vagy, mert én kb a harmadik zaklatására elküldtem volna az anyukájába.
2021. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!