Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem túlságosan aggódik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem túlságosan aggódik, hív ezerszer egy nap akár ha arról van szó. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem lassan 2 hónapja barátnője is van, és folyton keres stb. Igyekszem tartani magam, de sokszor annyira elborul az agyam, a kelleténél is mogorvább vagyok, pedig nem úgy szeretném. Ha bármi van jön és segít, ha nem hall felőlem egy ideje akkor 10x is is felhiv, plusz smst is ír. Sokszor már direkt nem írok vissza. Szeretem őt... De ha van barátnője.. Miért cselekszik így?. Meghív enni ha úgy van (együtt éltünk és meg van pár elintézni valónk, ezért van, hogy osszefutunk.) vannak állataink is, egyre sűrűbben szeretné őket látogatni. Nagyon sok minden történik, de őszintén nem tudom hogy hogyan kezeljem, mert sokszor tényleg ki borulok, mert egyszerre esik jól és bosszant, hogy ő elvben már tul lépett meg minden. Ez ilyen se veled, se nélküled szitu.

2021. jún. 17. 13:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja ezt, mert hagyod. Ha legközelebb kapcsolatba lép veled, kérd meg, hogy döntse el:vele vagy nélküled? Nyugodtan elmondhatod, hogy Te még szereted és nagyon örülnél, ha visszajönne. De ha ő már nem akar veled lenni rendesen, mint egy pár, akkor ez az utolsó beszélgetésetek. Nincs több elintézni való (majd az ügyvédek lekommunikálják egymással, kinek mi jár), nincs háziállat látogatás, (az egész közös életeteket hátrahagyta állatokkal, közös cuccokkal, közös lakással) meg egyáltalán semmi sincs. Letiltod és eltűnsz az életéből.
2021. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt én is be látom. És bár reménykedni nagy hiúság, de igen be vallom reménykedtem. Szeretem őt, viszont ez így nem helyes. Hülyén és meg alázva érzem magam. Ha akart volna már rég vissza jött volna, nem? De sajnos. Voltak pillanatok amikor át ölelt, majdnem mrg csókolt. Jól esett VOLNA, ha nem tudom hogy más lány is van képben. Néha rohadt jól elvagyunk máskor meg érzem, hogy feszült a helyzet. Fura, nagyon fura. De próbálok nem aggódni semmin sem, ha a sors kegyes akkor mindenféleképpen jól végződni MINDEN és rá lelek a happy end-re vele vagy nélküle.
2021. jún. 17. 14:28
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Visszafogadnád, mikor ő szakított, és hamar talált is egy másikat utánad? Csak azért jönne vissza, mert a másik nő rosszabb nálad.

Mit tud ez a férfi, hogy ezek után vágyakozol érte?

2021. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Más férfi is képes arra amore Ő, ha ez lenne a kérdés. Én az át élt dolgok miatt, az azonos élet stílus miatt szeretem. A szakításunk sok mindenen alapszik. Mi mindig önmagunk tudunk lenni a másik társaságában, nem ítéljük el a másikat, vagyis én tuti nem.

A másik lányról nem nyilatkozom... Nem tudom hova tenni.

Nemrég volt egy balesete autóval az exemnek, elég para volt és ijedtében engem hívott elsőnek. Soksok dolog történik ám körülöttünk.

Én is kórházba kerültem rá pár napra miután ő balesetezett, és konkrétan azonnal jött értem, és mondta hogy meg érezte. Aznap lázas lettem és arra ébredtem, hogy otthon borogatja mindenemet, itatott vízzel és mellettem bealudt.

2021. jún. 17. 14:48
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#14, ez szép és jó, de ebben az esetben nem normális. Utána úgyis elmegy, a sírás meg marad.
2021. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy aggódik. Maximum azért aggódik, hogy két szék közül a földre ül, ezért mindkettőtöket jól beetet.
2021. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Engem 4 hónapon keresztül "zaklatott" az exem, tiltás ellenére is, szintén más nő mellől. Mondjuk engem nem hívott naponta, de nem bírta ki, hogy ne b.szogasson x hetente, van-e már valakim.

Nem vagyok rá büszke, de nekem csak azóta van kuss, mióta szóltam a barátnőnek, aki miatt kiraktam.

Nem mondom, hogy pikkpakk jobb lesz, de mindenképp le kell vele ezt zárni, te is tudod. Az ilyenek egy perc figyelmet nem érdemelnek.

Egye meg amit főzött, valszeg nem válik be az új nő. Az ő baja. Engedd el. Ha vissza is jönne, ugyanúgy vadászna melletted és előbb - utóbb lenne olyan, aki mellől nem akarna visszajönni, azaz nem "aggódna".. Ezt akarod? Valamiért másra vágyott, menjen a francba akkor és hagyjon téged élni.

2021. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Te meg mi a francért beszélsz még vele? Fel sem kellene venned a telefont. ÉS meg sem kell indokolnod semmit.


Ha akarnád , ha valóban akarnád már lekoptattad volna.


Bocs de az a te hibád is, hogy nem száll le rólad.

2021. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

17# szia! Mennyi idő kellett, hogy jobban érezd magad?

Mitől érezted magad jobban? :D


18# igazad van, ezt mélyen legbelül tudom hogy magamnak köszönhetem amiért szarabbul érzem magam a kelleténél is.


Csak jobban szeretném magam érezni, és inkább ide jöttem kerdezősködni, mielőtt olyat tennék ami végképp tönkre tenne.

2021. jún. 17. 18:49
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj el vegyél egy doboz fagyit, most jelent meg a Senki ülj le nézd meg és majszold el az a fagyit
2021. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!