Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan idős lenne?

Túlságosan idős lenne?

Figyelt kérdés
15évesen 56 éves az apám.A szüleim már elváltak ,de attól fuggetlenül jóba vannak.Ez alatt azt értem ,hogy kisegítik egymást anyagilag ,néha kávéznak stb..Apám Angliában él ,de guakran találkozunk.Sportos meg gyakran kocsi helyett biciklivel megy dolgozni ,de szerintetek nem túl idős?

2016. máj. 16. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha azt mondjuk, hogy túl idős, akkor megkéred, hogy tagadjon le 5-10 évet? <facepalm>
2016. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek idősebb apja van.
2016. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

36 eves vagyok. Mikor meg kicsi voltsm (ovodas, altalanos iskolas) sokan megszoltak, hogy oregek a szuleim. A szuleim 29 evvel idosebbek nalam. De akkoriban 20-21 evesen vallaltak gyereket zomeben.


Manapsag ez mar nagyon kitolodott. A nok akar a 30-as eveik vegen, a ferfiak 40-es eveikben is vallalnak elso babat, es nincs is ezzel semmi gond.

2016. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én az Édesapádnál 10 évvel fiatalabb vagyok! Hát bizony kiköpném a tüdőmet mire biciklivel kéne bejárnom a munkahelyemre! Ezzel csak azt akartam írni, HOGY NINCS JELENTŐSÉGE ANNAK, HOGY KI HÁNY ÉVES!
2016. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Mihez képest idős ? ..

Amúgy szerintem nem idős .ok Kicsit kései gyereke vagy ....de így hozta az élet . Van akinek még tőle is idősebb korában adatik meg a gyerek . Jól tartja magát Edesapad ugye , egészséges stb ? ... Mert az a lényeg 😉! Még hosszú -hosszú évek állhatnak előtte , emiatt nem kell aggódni.

2016. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha azt mondjuk, hogy igen, akkor lecseréled egy fiatalabbra?

Komolyan, néha az eszem megáll, milyen kérdések vannak.


Tudod, nincs előírva, hogy kinek hány évesnek kell lenni, és amint látod, az életkor meg nem minden.

2016. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, akinek az első gyereke 50 évesen született. Nincs ebben semmi rossz. Ha mások ez miatt piszkálnak, akkor ne is figyelj rájuk, semmi közük nincs hozzá.
2016. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!