Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem túlságosan aggódik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem túlságosan aggódik, hív ezerszer egy nap akár ha arról van szó. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem lassan 2 hónapja barátnője is van, és folyton keres stb. Igyekszem tartani magam, de sokszor annyira elborul az agyam, a kelleténél is mogorvább vagyok, pedig nem úgy szeretném. Ha bármi van jön és segít, ha nem hall felőlem egy ideje akkor 10x is is felhiv, plusz smst is ír. Sokszor már direkt nem írok vissza. Szeretem őt... De ha van barátnője.. Miért cselekszik így?. Meghív enni ha úgy van (együtt éltünk és meg van pár elintézni valónk, ezért van, hogy osszefutunk.) vannak állataink is, egyre sűrűbben szeretné őket látogatni. Nagyon sok minden történik, de őszintén nem tudom hogy hogyan kezeljem, mert sokszor tényleg ki borulok, mert egyszerre esik jól és bosszant, hogy ő elvben már tul lépett meg minden. Ez ilyen se veled, se nélküled szitu.

2021. jún. 17. 13:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lépett túl, akkor nem keresne. Kérdezz rá, hogy ezt miért teszi. Vagy kérd meg, hogy ne keressen mostmár
2021. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud elszakadni, de kellett az új pnci.
2021. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Én a helyedben megmondanám neki hogy ő szakított, tovább lépett , már barátnője is van szóval ne hívogasson, írogasson és hagyjon téged is túllépni a dolgokon
2021. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem, ő se lépett tul mindenen teljesen... Ha döntésre kényszeríted, itt még bármi lehet. Mondd azt neki, hogy zavar ez az érdeklődés , meg hogy megismertél valakit és elég fura, amikor randizol éppen és zsinórban 10x hívogat. Ugyhogy köszi, jól vagy ,álljon le.

Ha azt érzi, hogy most végleg elveszithet, simán meggondolhatja a szakitásotokat.

2021. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Itt is a kommunikációval van gond. Mondd el neki, hogy te még nem léptél tovább, és FÁJ amikor beszéltek/találkoztok.
2021. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Talonban tart + azert csinalja ezt, mert elvezi,hogy meg az o tulajdona vagy, uralkodhat rajtad, illetve nyilvan jo leszel meg par dugasra, aztan viszlat.


Meg kell vele szakitani minden kapcsolatot, kulonben soha a budos eletben nem fogsz tullepni rajta. Ha valami oknal fogva talalkoznotok kene, nem te mesz, hanem a baratnod/testvered, akarkid es problema megoldva. Ne hagyd magad, mert beleragasz ebbe a szarba, aztan azt veszed eszre, hogy 5 ev mulva is ugyanez lesz.

2021. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Lépj kapcsolatba a barátnőjével és mondd meg neki, hogy téged nyaggat állandóan a párja. Magyarázza már el neki néhány tányér, esetleg váza röptetésével, hogy ez egyikőtök felé sem korrekt viselkedés.
2021. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Dehogyis aggódik. A pasik nem aggódnak, pláne nem az exük miatt. Valószínű, hogy az új p@nci még nem 100%, ezért talonban tart téged is, hogy probléma esetén legyen hova visszamenni. Te pedig hagyod ezt? Hát, te tudod.
2021. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár kattintással kezelhető (= tiltod minden létező kommunikációs csatornán egy "ne gyere többet, köszi" üzenet után) problémát kezelsz úgy, mintha megoldhatatlan feladat lenne.


Szerelmes vagy belé még mindig vagy mi a pontos szitu? Úgy talán jobb tippeket tudunk adni, ha nem kerülgeted a forró kását. Egészen más helyzetek a "zaklat az exem" és a "szeretem az exem".

2021. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#9 voltam, bocsi, látom, írtad, hogy szereted őt. Akkor viszont legyen benned némi önbecsülés és küldd el a francba. Talonban vagy tartva, ennyi.
2021. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!