Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem túl lassú a tempó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl lassú a tempó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap összejöttem egy lánnyal, akivel már régóta ismertük egymást. Így első randin még nem volt csók, de úgy látom mindketten folytatni akarjuk a dolgot.


Nem gondolhatja, hogy nem komolyak a szándékaim amiért nem csókoltam meg már első randin pedig már nagyon jól ismerjük egymást? Vagy csak én fújom fel a dolgot?


2010. júl. 11. 15:34
 1/8 A kérdező kommentje:
18F-18L.
2010. júl. 11. 15:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen csak Te. Nem egészséges első randin hiába fognak majd fújolni engem.
2010. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne a többiek véleményét várd:)

mégis ki szablya meg h nektek mi a tökéletes tempó??

csak ti magatok:D

látni fogod a csajon ha azt akarja megcsókold:)

2010. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is te tudd, hogy mi a jó nektek, és ezt ne ismeretlenektől kérdezd itt, akik egyáltalán nem ismernek téged vagy a lányt sem. Látni fogod, mikor jött el az ideje.
2010. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 4. randin csókoltam :)
2010. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hosszabb az út az első csókig mint az első szeretkezésig, ezt jobb ha tudod. Szóval igen, csak te fújod fel, észreveszed majd ha itt az ideje.
2010. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl tapasztalt, de szerintem az utolsó nagy hülyeséget mondott.
2010. júl. 11. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
jaja :D
2010. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!