Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a tempó okés lenne randizga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a tempó okés lenne randizgatásnál, vagy kicsit be kéne gyorsítanom? :D

Figyelt kérdés

1. randi: szájrapuszi

2. randi: kézenfogva sétálás és szájrapuszi

3. randi: csók

4-5. randi: megbeszéljük, hogy mással nem randizunk.


17/F


2011. aug. 12. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
látszik, h nem sokat randiztál még... szájrapuszi?! WTF! ha már esélyed van rá, akkor legyen csók,de első randin bőven elég a sima puszi is
2011. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sokan írták, hogy első randin nincs csók, sokan meg azt, hogy van, úgyhogy megpróbáltam megkeresni az arany középutat. :D

Furcsának hat mondjuk, az igaz :D

2011. aug. 12. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőn sima puszi. Másodikon csók. Kalappal! :D
2011. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :))

Tehát elsőn sima puszi, másodikon a csók. :D


Igazából hülyén hangzik biztos a kérdés, de még tényleg nem volt sok randim, úgyhogy gondoltam, kikérem a véleményeteket. :D

Ezt a lányt pedig nem kéne elcseszni, mert nagyon édes. :D


Köszi még egyszer a válaszokat, mentek a kezecskék :)

2011. aug. 12. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha látod rajta a 2. randin h élvez a társaságod és biztosan lesz 3. randi is szerintem mehet elbúcsúzáanál a csók, gyengéden persze h tudd ő is akarja e:)
2011. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem lassíthatnál .. 6.randin meg szex,7.-en meg megbeszélitek hogy mással nem szexeltek vagy mi?
2011. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
BolondXD sok lány szereti az úriembereket;) szóval első randi szájra puszi:D
2011. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem régen az volt az elvem hogy első randin legyen csók hiszen még se a haverokkal mentem el valahova hanem egy olyan lánnyal aki tetszik nekem. Ha ez nem tetszik neki akkor valószínűleg hónapokat vagy éveket várok a szexxel típus vagy csak szimplán nem jövök be neki eléggé. Bármelyik is legyen a helyzet jobb mihamarabb megtudni. Aztán persze voltak olyan helyzetek mikor éreztem hogy nem alkalmas de azokból később se lett semmi. Most fingom sincs mi lenne az álléspontom egy ideje nem randizgatok.
2011. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg az idők is változnak.
2011. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!