Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teszik egy fiu. Nagyon aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszik egy fiu. Nagyon aranyos meg minden de en nem merek nagyon ra sartolni mert nem akakrom h konnyu verunek nezen volt 1-2 pasi akikel gyorsabb volt a tempo! Mit tegyek h ne nezen egy ribancnak?

Figyelt kérdés

De azert nem akkarom magamtol el uldozni!

nem akkarom h hujenek nezen


2008. szept. 4. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nezne ribancnak?Hat valahogy probalkoz ,hogy fel figyeljen rad!Sok szerencset:)
2008. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan közeledj felé. Nem fog ribancnak nézni, hacsak nem egyből vetkőzöl le a szeme előtt. Ne add magad neki oda egy hét után, és akkor tuti nem néz ribancnak. Beszélgess vele, hívd el valahová... tudod hogy megy ez, ha már volt pasid :-D
2008. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy először ismerd meg, barátkozz össze vele. Ha elsieted sztem az nem jó. Szerelmet vallott egy csaj puszilgatott ölelgetett, de eccerűen nem éreztem iránta semmit. Nem tartott sokáig. Szerintem nem szabad elsietni.
2011. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!