Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lassú a tempó vagy csak én...

Lassú a tempó vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés
18F vagyok és van egy 16 éves bnőm.3 hete járunk kb és azóta csak szájra csók történt. Mindig csak halogatom a megfelelő pillanatot arra hogy szerelmeskedjünk. Én még szűz vagyok de ő már nem az. Tök romantikus helyekre szoktam vinni meg minden, de még nem beszéltünk a szexről, de ő tuti belemenne. Mi a megfelelő pillanat és mivel kezdjek?
2009. júl. 30. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem még várj vele min. 1 hónapig
2009. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a megfelelő pillanat majd jön magától, nem kell erőltetni. Nem kell úgy siettetni azt a szüzesség elvesztését.

Majd pár hónap után szeretkeztek addig lehet csókolózni, simogatni, pettingelni.

2009. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elején még mindig izgi és hűű, sokáig el lehet lenni a farkad betevése nélkül is...
2009. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talán mert a csók és a szerelmeskedés között még millióegy dolog van amit lehet csinálni, és előbb ezeket szokás, nempedig rögtön csók után szexelni.
2009. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen veszítettem el a szintén szűz barátnőmmel, akivel már 6 hónapja voltam együtt. NEM éreztem lassúnak a tempót, inkább tökéletesnek. Egy kockánként felépített kapcsolat utolsó építődarabja volt az az este, amikor gyertyafényes vacsorát csináltam neki, rózsaszirmokkal felszórtam az ágyamat, és túlestünk rajta. Tökéletes volt. Több éve volt már, de életem legszebb pillanatai voltak. Szerintem ne vegyed el magadtól ennek az érzésnek a lehetőségét, inkább várj addig, amíg nem jön magától a dolog. Ha szerelmesek vagytok, akkor előbb-utóbb csak megtörténik -ha minden adott lesz hozzá-.
2009. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
15 éves!Nagyon romantikus vagy,ez klassz,hogy én miért nem találkoztam ilyen fiúval/pasival???
2012. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!