Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnád az ismerkedést ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnád az ismerkedést ha a pasi nagyon sokat dolgozna és heti 1x max 3 nap látnád?

Figyelt kérdés
A pasi kertész, napi több házat, kertet, tavat tart rendbe stb. Aztán mellette csinálja a házát és munka után vagy méhészkedik vagy mikor milyen munka vár rá. Télen nincs munkája csak a méhek de aztmondja jó időben ki sem lát a munkából. Volt kétszer, hogy egy egész hétvégét tudott velem tölteni. 1 hónapja randizunk. Tetszik nekem a férfi de furcsa, hogy nappal szinte alig ír a messengeren este váltunk pár szót de mondjuk előfordul sűrűn, hogy be is alszik mikor írunk, vagy emiatt nem ír aznap este már. Mindig el mondja, hogy nincs ideje higyjek neki de én folyton túl aggódom és azthiszem nem is akar engem igazán. Lehet ha komolyra fordulna a dolog akkor többet tudnánk találkozni mert van autóm és esetleg mikor végez én is le tudnék menni hozzá, hogy ne fáradtan vezessen le ő még 30 kmert vagy stb. Nem tudom, működhet e ha én nagyon szeretném őt? Egy hónap után nem kevés a heti 1 tali?

2019. júl. 19. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ők el vannak így. Akkor te miért nem tudsz?"


Egyrészt a bátyád és a sógornőd gondolom X éve együtt élnek, a kérdező meg 1 hónapja (!!) randizik valakivel, és talán érthető, hogy szeretné jobban megismerni, és szeretne többet találkozni vele.


Másrészt az emberek nem egyformák.


Eszedbe jutna odamenni egy vegetáriánustól, közölni, hogy te eszel húst, ő miért nem?


Aki napi 10-15 km-t fut, kérte már rajtad számon, hogy te miért nem?


Nem akarom folytatni a sort, de miért gondolod, hogy másnak úgy kéne gondolkoznia és éreznie, vagy éppen ugyanazokat a dolgokat kéne fontosnak tartani, ugyanazokra a dolgokra kéne vágynia az életben, mint neked, a bátyádnak, a sógornődnek vagy bárki másnak?


Kérdező, szerintem ha szimpatikus a férfi, akkor érdemes esély adnod ennek, de csak akkor, ha később is el tudod fogadni, hogy neki ilyen ciklikus, erősen évszakhoz kötött a munkamennyisége, és ilyenkor kell megkeresnie azt a pénzt is, amiből télen megél.

2019. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Én se érnék rá sokkal többször, úgyhogy beleférne.
2019. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha neked nem fér bele, ismerkedj mással.
2019. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nekem még sosem volt olyan, hogy nem tudtam le írni két szót ha valaki érdekel. "

Na ez utan mondom azt, hogy hagyd szegenyt elni.

1. Nem mindenki olyan, mint te.

2. Nem te vagy a zsinormertek.

"Nekem fura ezt el képzelni, hogy reggel hattól este 10ig megy úton van dolgozik és nem igaz, hogy nem tudja meg oldani, hogy írjon többet stb"

3. Eleg szegenyes a kepzeloerod, ha ilyen aprosagot nem tudsz elkepzelni.

4. Nagyon helyes, hogy kinti munkanal nem tapogatja allandoan a telefonjat. Te talan ugy nyulsz az apoltjaidhoz, hogy egy perccel elotte meg a buszon fogdosott telefonodat bujtad?

Tenyleg nem ertem mi a gondod, nem Ibizan dorbezol a haverjaival, hanem dolgozik. Vannak ilyen elfoglalt emberek, de ha van ideje rogton rad szanja. Probald meg inkabb te is szorakoztatni magad, mert nekem az jon le, hogy foleg az unalom beszel beloled.

2019. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!