Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnád az ismerkedést ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnád az ismerkedést ha a pasi nagyon sokat dolgozna és heti 1x max 3 nap látnád?

Figyelt kérdés
A pasi kertész, napi több házat, kertet, tavat tart rendbe stb. Aztán mellette csinálja a házát és munka után vagy méhészkedik vagy mikor milyen munka vár rá. Télen nincs munkája csak a méhek de aztmondja jó időben ki sem lát a munkából. Volt kétszer, hogy egy egész hétvégét tudott velem tölteni. 1 hónapja randizunk. Tetszik nekem a férfi de furcsa, hogy nappal szinte alig ír a messengeren este váltunk pár szót de mondjuk előfordul sűrűn, hogy be is alszik mikor írunk, vagy emiatt nem ír aznap este már. Mindig el mondja, hogy nincs ideje higyjek neki de én folyton túl aggódom és azthiszem nem is akar engem igazán. Lehet ha komolyra fordulna a dolog akkor többet tudnánk találkozni mert van autóm és esetleg mikor végez én is le tudnék menni hozzá, hogy ne fáradtan vezessen le ő még 30 kmert vagy stb. Nem tudom, működhet e ha én nagyon szeretném őt? Egy hónap után nem kevés a heti 1 tali?

2019. júl. 19. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem ér rá,akkor nem tud többet írni neked és találkozni. Fogadd el, szerintem érdemes rá várni
2019. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem hajt a tatár, akkor ismerkedjetek így és várd ki, hogy télen tényleg több ideje lesz-e. Pár hónap ismerkedésre heti 1-2 talival szerintem nem gáz. Aztán ha télen jobban ráér és komolyabbra fordul, akkor azért lehet megoldást találni (pláne ha hosszú távon az összeköltözés is opció).
2019. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Te nem dolgozol? Nem mindenkinek olyan ám a munkája, hogy egyik kezében az egér, másikban a telefon -.-
2019. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igaz sógornőmék már a 40-es éveikben vannak kb, jó sógornőm még nem, mert ő 37, de bátyám már 40
2019. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De jó hogy el sem akartam küldeni az üzit, nem tudom miért ment el, én kezdtem bele sógornőmékbe:


Szóval sógornőm két műszakban dolgozik, bátyám csak 1.

És sokszor voltak elcsúszva, hogy nem egymás mellett dolgoztak, így kevés időt töltöttek együtt nagyon sokszor.

És még most is. Nem kell állandóan a másik nyakán lógni amúgy se. Ők el vannak így. Akkor te miért nem tudsz?

2019. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom de én csak havi kb 13 14 napot mert ápoló vagyok. Nekem fura ezt el képzelni, hogy reggel hattól este 10ig megy úton van dolgozik és nem igaz, hogy nem tudja meg oldani, hogy írjon többet stb
2019. júl. 19. 13:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt munkamániás pasim, hát mit mondjak... Hétvégéket is bevállalt, mert akkor van a szezon a munkájában, de én menjek hozzá, legyek nála. Reggel ment, este jött haza. Nekem ez egy darabig ment, aztán elég lett. Lehet, hogy ő is az a kategória volt, akire "érdemes várni", de úgy őszintén, ha már az együtt járás során sincs ideje, akkor mi lesz később. Hét végén majd mindig a falat bámulom. Soha többet munkamániást!
2019. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálam simán működne. Nekem teljesen alap, hogy nap közben nem írkálok a másiknak és nem erőltetem, amíg nem tudunk minőségi kommunikációt folytatni - ha ez 3 naponta jelent egy videotelefonálást vagy hetente egy személyes találkozót, akkor minden rendben. A chatelést össze se lehet hasonlítani a normális beszélgetéssel, sokaknak, köztük nekem, semmit sem ad hozzá egy kapcsolathoz.
2019. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem még sosem volt olyan, hogy nem tudtam le írni két szót ha valaki érdekel. Ilyen hogy létezik?
2019. júl. 19. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van olyan munkája ami melett tud irkalni...

Műszakba jàrtam olyan helyre ami kisebb üzem,telefont bevinni sem tudtam.2muszak volt ha a párom akkor Irodai munkarendben dolgozott megértette ezt.

Kertészeti munka során biztos gyakran piszkos földes stb a keze ,nem olyan mint két kattintás között irni egy üzenetet telon.

Legyél kicsit elfogadobb ez a munkája,ebből él.

2019. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!