Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs egy normális FÉRFI?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy normális FÉRFI?

Figyelt kérdés
Az utcákon csak ilyen emos, deszkás, retros majmokat látok 0 kedvességgel 0érzékenységgel 0 testtel 0 szerénységgel. Tudom, hogy ilyenkorban mit pattogok itt egy férfiért, de komolyan.. hova lettek a szép barnabőrű inteligens kidolgozott testű férfiak? Miért csak ilyen porbafingó nyikhajj gyerekeket látok az utcán? :S:S Olyan jó lenne nem egy olyannal együtt lenni, aki semmitől nem tud megvédeni.. még egy csövestől sem. Akihez úgy bújhatsz hozzá és őlel át téged, hogy maximális biztonságban érzed magad és ez még gyengédséggel is társul?? Olyan jó lenne ezt száűmomra tényleg átélni.. és, hogy a szülők is dijazzák.. hogy igen ez egy derék rendes gyerek. Aki foglalkozik a jövőjével, aki nem csak magára gondol, aki törődik a barátnőjével és nem csak egy rongynak használja, hogy utána dicsőn elmesélhesse a többieknek, hogy én 1 akárvalahány évesen ennyi nőt dugtam meg és ennyivel volt kapcsolatom.. hanem aki tényleg szeretetből és szeremből szeret és törődést nyújt feléd. Olyan jó lenne egy ilyen pasival találkozni.( bocsi, ha kicsit hosszú lett.) 15/l
2010. júl. 10. 02:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

04:01 es vagyok megint.


"Azért, mert nem találtad meg a csodatévő lámpást kisanyám"



Már nem azért, de 15 évesen hova találná meg az igazi férfit, akivel együtt lenne? Egy "férfi"nak teljesen mások a nézetei, az elvárásai, mint egy 15 éves lánynak.

Tényleg nem értem a kérdező felháborodását.

2010. júl. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem metafora volt. Komolyan írtam, és arra utaltam, hogy álmodozzon szépen.

Amúgy engem is a felháborodás dühített fel. Gyűlölöm az ilyet. Most bújt ki anyuciból, és a tökéletes férfit keresi a tökéletes önmaga mellé... pf...

Mennyit fog még szenvedni az utolsó genny kis csókáért is. Majd rájön, hogy a kis tenyészbikája nem létezik, és nem is fog!

2010. júl. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ugyanmár. 15 éves. Változó korban van, fog még a nézete is változni.


Honnan tudod, hogy nem ő lesz az első jövő héten, aki egy vasalthajú cingár gyerekkel fog myvipre közös képet feltenni, és odaírni, hogy XxX Láwcsi XxX ?


Sehonnan nem tudod..

2010. júl. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

van benne igazság h ha egy férfit keresel akkor nemtudom h mennyire vagy kifejlődve testileg.. de egy férinak vannak szügségletei, ha nem adod meg neki akkor otthagy, hacsak nem egy pedofilt találsz:D

még 15 évesen van időd..

2010. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

amit leírtál az mind szép és jó. soraidból úgy tűnik sokkal értelmesebb lehetsz a korodbeli lányoknál. Az elvárásaid alapvetően jogosak és érthetőek. Ugyanakkor tényleg el kell gondolkodnod, hogy egy veled egy idős vagy kicsit idősebb fiúnak, hogy legyen kidolgozott teste és ilyen kifejlett személyisége, mert amiket írtál arra utal. Kicsit fiatal vagy még, egy 20 éves srác talán idős lenne hozzád. Abban viszont egyet értek, hogy a mai tizenévesek katasztrofálisak úgy átlagban véve. De azért nem reménytelen a helyzet, keresgélj a sportoló fiúk között, ők állhatnak a legközelebb az elvárásaidhoz.

Kár, hogy ilyen fiatal vagy :)

2010. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
a lényeg kimaradt. ráérsz még a pasizással, én ismerek olyan 18 éves lányt aki szép, okos meg ami kell és még sosem volt pasija.
2010. júl. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor ilyen posztok után 20 ember írja, hogy ők pont ilyenek... álmodozzatok csak!
2010. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én úgygondolom , hogy megfelelek az elvárásaidnak ;) kondizok , bringázok , boxolok.

Volt barátnőm azért hagyott el , mert túlságosan lekötöttem ...

20/f

2010. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mit oltotok le egy 15éves kislánytAranyom ráérsz keresgélni még.Te még ne akarj Férfit magad mellé,s ha már itt tartunk 1átalán nem az a férfi amit itt felsoroltál,az egy összetett fogalom,majd idővel erre is rájössz a saját korosztályod meg még gyerek.Ne ezen kattogj,a férfiaknak te még nem kellesz.Pár év múlva foglalkozz a ki a férfi ki a nem férfi kérdéssel.
2010. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is még túl korai keresned az igazi FÉRFIT. Majd 10 év múlva jogos lehetne a kérdésed, de tudod egy Férfinek nem egy 15 éves kislány kell hacsak nem pedofil az illető. :). Lehet fejlettebb gondolkodású vagy de akkor is még csak 15 éves. Szóval még ráérsz keresned a FÉRFIT. A korosztályodbeli 16-17 éves SRÁC októl ne várd el hogy Férfiként viselkedjenek. Ez nem reális elvárás még ebben a korban. És egy ember nem a külseje alapján lesz Férfi vagy NŐ hanem ez belül dől el. Attól hogy valaki csupa izom attól még belül lehet gyerekes. És lehet egy vékonyalkatú de belül már felnőtt érett Férfi. És ha valóban 15 vagy akkor még tényleg ráérsz pasizni. Engem sem érdekeltek még a lányok különösebben tini koromban. :)
2010. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!