Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én már végképp nem értem, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már végképp nem értem, ki vagyok gyúrva ember fejem normális gondolkodású és miért nincs már 2 éve egy csajom se?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beképzelt, minden bizonnyal vannak nálam jóval kigyúrtabb emberek, meg sármosabbak illetve okosabbak.

De 2 éve már egyedül élek, én aztán már végképp próbáltam ismerkedni.

Jó nincs okom a panaszra: egészséges vagyok, jó lakásom van, megélhetési problémáim sincsenek de hát na: mint a többi embertársam én is csak társas lény vagyok...


2011. máj. 1. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szintén zenész másfél év ,de csak majd lesz valami.ne add fel pajtás!
2011. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne add fel! A 2-es mellé rakj egy nullát:) Ha addig nem találsz akkor lődd fejbe magad.
2011. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
HÁt fiúk, erre mindig azt mondom, h rossz helyen keresgéltek. Szerintetek normális lányokat szórakozó helyen lehet felszedni??? Én a barátommal egy kajaktáborban jöttem össze (4éve), a barátnőm a barátjával a szakmai gyakorlatunkon (ő volt a főnökünk)...stb. Járjatok pl angol tanfolyamra...amúgy nem viccelek az én csoportomban állati jófej emberek voltak, sztem ezek a jó helyek. Ráadásul aki középfokú angolra készül, az már nem lehet nagyon gáz agyilag...és nem csak 17 évesek voltak ám...de kitalálhattok mást is:) Sok sikert
2011. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
azért alkalmi dugópartnerek vannak, nyugtass meg!
2011. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy tipp tesò ne diszkòba keres csajt

kitartàs

2011. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt mondod, próbáltál ismerkedni. Milyen indokkal utasítottak vissza? Ha a külsőddel nincs gond, akkor valószínűleg valami más van, ami nem tetszik benned a csajoknak.
2011. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a gond Papa, hogy a külső nagyon kis %-ban fontos csak. Persze fontos, nem azt mondom, hogy nem, de a nőket a személyiségeddel tudod megfogni és megtartani. A kisugárzásod is ebből a személyiségből fakad. Hiába vagy izmos, jóképű stb..., ha a belső világos nem vonzó a nőknek. Nem tudom milyen vagy, nem akarlak megítélni, csak tapogatózok, hiszen ha a külsőségek rendben vannak, akkor személyiséged, a gondolkodásod az, ami akadályt gördít a boldogságod elé.

Viszont ha jól látom a helyzetet, akkor sincs gond, ugyanis képes vagy megváltozni, csak először egy komoly önvizsgálatot kell tartanod, hogy rájöjj, hol a bibi, és mit kell tenned, hogy megváltozz.


Egy örök érvényű szabály van: Mindenért Te vagy a felelős az életedben. Ha nem jó a magánéleted, akkor is magadban kell keresned a hibát, nem másokban.


Sok sikert! ;)

2011. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet ennek.

Kijössz a formából,ha nem dugsz időnként.

Rossz a kommunikáció.Sok a duma v kevés a duma,uncsi a duma stb.

A külső meg tényleg nem oszt,csak szélsőséges ne legyen.A fellépés számít.

Én a helyedben ekkora kihagyás után örömlánnyal indítanék a héten 1x 1-2 hónapig.Ez vissza adná a hitedet magadban.Aztán a pubok tele vannak spicces bigékkel esténként,onnan is hazacibálnék néhányat.

Aztán ennyi dugástól már csak összejön egy olyan határozott fellépés,hogy az utcán tetsző csajhoz odamész és felcsíped.

Én így emeltem ki magam mikor bepunnyadtam egyszer 1 évre.

Aztán 2 év folyamatos csajozás után az egyiküket megtartottam.

2011. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 egyszomorú válasza:
Vannak olyan nők a világon bármelyik pontján akik a kigyurt embereké van oda na meg pénz stb....persze a csajnak egyértelmű hogy ez bejőn nekik de nem mindenkinek vannak kivételek persze nem minden nő egyforma (csak egyet ugy én sem értek meg nőkben hogy ők miért érzik magukat kűlönbnek ők talán nem emberek, mert tudtommal anyit tudok hogy az édes anyukból jöttek de mégis mások ebben a világban élnek hohy akinek mi fuknak van szívűnk
2011. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó? Mi a fészkes fenéről beszélsz? Értem én h szidni akarod a nőket, de nem lehetne h emberi nyelven írj? Betartva a magyar nyelv koherenciáját, és a helyesírást legalább úgy egy icipicit? Vagy csak ennyi eszed van? Mert akkor aztán neked nemigen lesz barátnőd...
2011. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!