Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni a kóros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a kóros félénkség ellen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen totál le tudok blokkolni, remeg mindenem, alig bírok normálisan beszélni, nagyon szeretem és nekem kéne kezdeményezni, de egyszerűen nem merek! Segítsetek! Ki hogyan "gyógyult" ki a félénkségéből? 20on éves, helyesnek mondott lány vagyok, szóval minden okés lenne, csak borzasztó bátortalan vagyok :((
2010. júl. 8. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam anno:)) Aztán nagyon jó, megbízható baráti társaságba kerültem, színjátszóztam és ezek így együtt megadták a magabiztosság alapjait.


Sikert sikert követett és ma már elmondhatom, hogy talpraesett, önbizalommal rendelkező lány vagyok, aki bizony nem riad vissza semmilyen helyzettől.


Ha pedig nehez ismerkedsz, elegysz szóba másokkal gondolj arra, hogy mások is emberek. Ha vannak nyelvbotlásaid, remegsz meg ilyenek nem fognak kinézni, mert biztos ők is valamikor (mást nem egyszer) átélték.


Ja egyébként egy jó tipp még:) Ha valamit elrontasz, akkor ne lássák, hogy te ezen szomorkodsz, hanem kezdj el velük együtt nevetni magadon. Hányszor csináltam már én is ezt...és mosolyogj, mosolyogj...húzd ki magad, mellet ki, segget be, fejet föl és minden rendbe jön:P


L/18

2010. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jólesett!
2010. júl. 8. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok..:S szar ügy..
2010. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én is totálisan ilyen voltam, de eldöntöttem magamban hogy egyszerűen muszáj megváltoznom... és szerintem úgy lehet megváltozni, hogy eldöntöd, hogy milyen szeretnél lenni, és elkezdesz annak az embernek a fejével gondolkozni, beszélni, cselekedni... egyre többször, merj olyat tenni, amit egyébként nem mersz! ez ilyen "edzés" szerintem:) így vesztesz a régi személyiségedből, és nyersz az újnak- én így gondolom:)

persze nekem is segítettek, anélkül nem ment volna, de a legtöbb sztem rajtad múlik.

mostmár ezerszer magabiztosabb vagyok, de egyébként azért még néha lenne mit fejlődnöm- hmm ez a szerepjáték nem is rossz ötlet:) lehet kipróbálom:D

2010. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem itt konkrét fiúról van szó?! Figyelj, egy biztos. Ha ő is kedvel akkor teljesen mindegy, hogy félénk vagy. Elég ha odamész hozzá és köszönsz neki, aztán mondasz valamit, mindegy hogy mit. De még az sem baj ha nem mondasz semmit sem, elég ha a szemébe nézel. Én venném a lapot és ha én is így éreznék a lány iránt akkor örülnék mint majom a farkának. Amúgy aranyosak a félénk lányok, nekem jobban bejönnek mint a rámenős csajok. Csak néha nagyon nehéz velük, mert nem tudod hogy hányadán álltok.
2010. júl. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!