Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A félénkség lánynál aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénkség lánynál aranyos, fiúnál nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ hogy hogy néz ki az illető legyen az fiú vagy lány.


Ha jól néz ki akkor ez szerintem vonzó, ha nem akkor meg még annyi esélye sincs mint ha nem lenne visszahúzódó.

2011. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egy srácnál aranyos tud lenni, ha félénk. : )) Mondjuk, akkor is félénkek, amikor egy lányt kell megszólítani .. [bár, ez személy függő]. De, nagyrészben aranyosak. Igazából, ha pirulnak, zavarban vannak, akkor olyan aranyosan a háttérbe szorítják magukat, és eljátszák akis félénket. : ))♥ [bár, vannak kivételek] .. : ))
2011. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lánynál jah, fiúnál is biztos, de a csajoknak nem egy gyáva csicska kell

f17

2011. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!