Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lett vége?

Figyelt kérdés

Tarskeresön egy pasi azt mondta hogy elsö talin szexelnuk kene , azt hittem viccel

Mikor talalkoztunk fel akart jönni hozzam szexelni többször szólt a talalka vegen . Addig sok jelét nem adta hogy bejövök neki , egy seta volt csak . A tömbhazam elött vart en meg öleljen mert a szomszedaim lassak ( mar volt 2 ilyen pasi akivel lattak egy ideig es utana vege lett , ezert nem akarom , amig nem biztos lassak

Nem tudom ha sertö volt amit mondtam

Lenyeg, hogy mondta hogy fel akar jönni szexre a talalka vegen es mivel mondtam hogy nem , próbáltam elviccelni , nagyon süket helyzet volt , megölelt es azt mondta hogy ha en nem akarom öt , megerti , mert ezt kell erezze az ember , hogy rendben van , ” right feeling ”, mondtam neki h nekem több idöre van szuksegem ilyen feelingekre

Azóta nem jelentkezik .

Arra gondolok hogy ezek szerint ocsmanynak lathatott , ha nem ragaszkodott es kepes volt felszivódni

De elegem is van az ilyenekböl nekem is, amúgy nem hiányzik , csak kivancsi vagyok


2019. máj. 18. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy csak meg akart dugni, semmi más. Attól, hogy azt mondta, hogy megérti, ha nem akarod őt ezt érezni kell, azt várta, hogy mégis csak felrángatod magadhoz.
2019. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kisstílű gyökér, az ilyen menjen prostihoz.
2019. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!