Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ferfinek vastag (szoke)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfinek vastag (szoke) szemoldoke van, hatrany az (nokkel valo) ismerkedesnel?

Figyelt kérdés

Nem er ossze, de feltunoen vastag. Kicsit oregit...


35/F


2019. márc. 14. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy milyen párválasztási értékrended van: a rinyálós, fintorgós, műkörmős plázalibákat biztos zavarni fogja és a személyiséged nem is érdekli őket :)34N.
2019. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig vékony barna szemöldököm van.Szexi vagyok?Fene se tudja.Mivel,ahogy nekem,ùgy Neked is van egy arcod.És a fejedre nem csak egy szőke vastag szemöldök van odabaszarintva.
2019. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. (a férjem vastag fekete szemöldöke se zavart) Az összkép a lényeg.
2019. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Önmagában ez semmit nem mondd. Nem is szoktam a férfiak szemöldökét figyelni, ha csak nem egy nagy bozontos rémség, vagy jobban festett formázott, mint egy nőé.


Egy ügyes kezű kozmetikus megtudja igazítani úgy, hogy rendezett legyen, de nem agyonszedett vagy nőies.

Ha zavar, kb 1000ft-ért megcsináltathatod.

2019. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegy egy férfinak milyen vastag a természetes szemöldöke, csak középen ne érjen össze és sehol ne kandikáljanak ki belőle különálló, egyedüli szőrszálak
2019. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megigazíttatni,főleg ha ez Téged zavar. Az arc első benyomás mindenkiről, és ha valami feltűnően más (nem rossz, csak más), már zavaró lehet. A "tulajdonosának" is, és annak is akivel szemben áll.
2019. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5


Neha kikandikalnak, es lesimitom amikor latom.

2019. márc. 14. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Ez oké, de azokat a szálakat ki is lehet szedni szemöldök csipesszel, én erre gondoltam.
2019. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!