Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexkapcsolatban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban hogy lehet kizárni az érzelmeket? N

Figyelt kérdés

Eleinte csak hetente 1x találkoztunk és azon kívül nem is szoktunk beszelni,csak akkor írunk egymásnak amikor megbeszéljük a találkozót. Most azonban már minden hétvégén együtt is alszunk, együtt bulizok a haveri társaságával és én egyre jobban bele vagyok esve a srácba. Persze ő nem érez irántam semmit és kizárólag szexet akar. Valahogy vissza tudom fordítani ezt az egészet? Már így is minden gondolatom körülötte forog, hiányzik a társasága és úgy érzem kezdek beleszeretni annak ellenére, hogy hosszú távon nem ilyen típusú férfival képzelem el .

Vagy célozgassak beki hogy többet érzek? Felek azzal meg csak azt érem el, hogy többet nem beszél velem.


2019. febr. 19. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kicsit szüneteltetni kéne a dolgot, mást csinálni. Elmenni szórakozni nélküle és hasonlók.
2019. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Eltorzult a világ.....


Ha valaki szerelmes azt kidobják, az alkalmi/egyéjszakás triperes d.gás a menő. És a legszebb, hogy pont a szerelem miatt szakitana egy ilyen selejtes bájgunár.....

Ez kész....

2019. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Belementél önként a ri..nc szerepébe. Szerinted ezek után tartana is valamire?


Minek tartana barátnőnek, ha ingyen is belédürithet egy adag g..it, és nem kell prostit fizetni, meg ilyen barátnős ajándékokat venni? Hülye lenne.



Érd csak be azzal, hogy továbbra is sextárgyként fog használni.

2019. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként az ilyeneket annyira nem tartom mint az ócska prostikat, mert legalább nekik van annyi eszük, hogy pénzért d..janak.
2019. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!