Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak akik otthon laktak/lak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik otthon laktak/laknak, ti hova vittétek a nőket egyéjszakára, vagy ha volt akkor szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kérdés vonatkozik a fiatalabb és idősebb korosztályra is (20-40) Ha hazavittétek akkor a szülőkkel ezt hogyan kommunikáltátok le? Vagy nem is beszéltetek róla?
2018. márc. 13. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

OFF

Ez engem is erdekelne.

Plusz hozzatennek meg annyit, hogy ha nagyba megy a szex, recseg az agy meg a hangok a nyogesek, csattogasok stb akkor az hogy, mikor a szulok egy szobaval arreb nezik a tv-t. (En csak ilyen vadul tudok szexelni)

Hogy kivitelezitek ezt? Vagy kussba halkan nessz nelkul csinaljatok?

2018. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm engem is érdekelnek ezek a dolgokat is :D
2018. márc. 13. 17:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szallodak motelek kiado paroras lakasok stb..

Nyaron fuben pokrocon kocsiban ...

Legyen mar fantaziatok na

2018. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan párom aki szülökkel élt,engem nem zavart, bemutatott nekik, általában bevonultunk a szobába és ennyi. Szerencsére normálisak voltak a szülei is,ugyhogy diszkréten kezelték,ha mondjuk együtt mentünk a fürdőszobába stb. Ha este voltunk együtt akkor általában valami zenecsatornán hagytuk a tv-t,az elnyomta a hangokat,és hát azért napközbe sokszor otthon se voltak, szóval akkor nem kellett csendesnek se lenni.
2018. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen lakás pár órára módszerrel oldottam meg régen, meg néha a lánynál
2018. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Akik otthon laknak? Én mindig otthon lakom.
2018. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vannak ötleteim, csak kíváncsi vagyok hogy a férfiak hogyan intézik :)
2018. márc. 13. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Hasizsd meg jol a csajt es akk tudjak hogy nem vagy meleg , minnel hangosabban nyög a csaj annal nagyobb a respect!
2018. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mikeXxX ***** válasza:

Ezek a mai fiatalok ejnye 😊 !

A válaszom bárhol kb voltam lánykoleszban lépcsőházban panel tetején liftben erdőben kocsiban városligetben egy padon és néha minő meglepetés otthon is próbáltuk akkor csendesebben és főleg akkor ha ment a tv vagy bármi más de bérelhetsz egy panzió szobát is és ha van kis eszed egy főre aztán jön 10 perc múlva vendég hozzád nem szólhatnak bele még ha egész éjszaka hangosabb is valaki 😊 !

2018. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Film és zene maxon. Nem lehetnek annyira naivak a szülők, hogy azt gondolják ennyi évesen már/még nem él szexuális életet a gyerekük. Nincs ebből probléma. Bemutatod az aktuálist, aztán szolidal elvonultok a szobába. A többiért felesleges szégyenkezni, kreatívan meg lehet mindent oldani csak akarni kell.
2018. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!